Skocz do zawartości

Xperia L czyHTC Desire 500 bo nie wiem ktory brac?


Recommended Posts

HTC ma beats audio co na prawde poprawia dźwięk odsłuchiwanej muzyki. Wiem to bo sam miałem możliwość odsłuchania na tym telefonie. Dobry Telefonik. Xperia L też ale o niej nie mogę ci dużo powiedzieć bo nie miałem styczności.

Link to post
Share on other sites

Tak słuchałem wielokrotnie i jest to śmieszne;) Spróbuj posłuchaj innych gatunków muzycznych niż łupanki a zobaczysz dlaczego. Czyli jesteś kolejnym dzieckiem, które wpadło na chwyt marketingowy Beats Audio? Za ich słuchawki też byś zapłacił słone pieniądze?

Link to post
Share on other sites
Tak słuchałem wielokrotnie i jest to śmieszne;) Spróbuj posłuchaj innych gatunków muzycznych niż łupanki a zobaczysz dlaczego. Czyli jesteś kolejnym dzieckiem, które wpadło na chwyt marketingowy Beats Audio? Za ich słuchawki też byś zapłacił słone pieniądze?

 

Proponuję uzupełnić wiedzę o smartfonach  HTC ONE+ i HTC ONE (a najlepiej posłuchać a nie powielać bezmyślnie komentarze) może nie dają one najczystszego dźwięku jak Nokia czy Apple ale dzięki BA charakteryzują się bardzo dużą mocą na wyjściu i jest to zasługa BA.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

 

 

Proponuję uzupełnić wiedzę o smartfonach  HTC ONE+ i HTC ONE (a najlepiej posłuchać a nie powielać bezmyślnie komentarze) może nie dają one najczystszego dźwięku jak Nokia czy Apple ale dzięki BA charakteryzują się bardzo dużą mocą na wyjściu i jest to zasługa BA.

Tak się składa, że miałem do czynienia wielokrotnie z Beats Audio. Z doświadczenia wiem, że jest to marne podbicie tonów niskich i wysokich ze stłumionym środkiem (patrząc na ustawienia korektora układ suwaków przypomina uśmiech - w środowisku dźwiękowców nazywany dyskotekowym uśmiechem). Jest to g*** warte jeśli ktoś słucha muzyki, w której nie dominuje bas. W utworach np. rockowych, czy muzyki klasycznej bas pojawia się tam gdzie go nie ma. Co z tego, że mają mocne wyjście? Jesteś typem człowieka, który uważa że im mocniejszy wzmacniacz, tym lepiej?

Odnośnie słuchawek Beats Audio - nawet te za 1600zł sprzedawane w marketach nie mają szczegółowej specyfikacji podanej, gdzie np. w denonach, czy Beyerdynamic już najtańsze modele mają podane całą specyfikację. Świadczy to poniekąd o tym, że  marka Beats Audio jest dla idiotów, którzy zupełnie nie mają pojęcia o jakości dźwięku (brak zainteresowania specyfikacją - analiza jej pod kątem własnych upodobań brzmieniowych), a noszą ten sprzęt, ponieważ jest dobrze pooznaczany logami produktu i przez to można świecić w społeczeństwie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...