Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam telefonu dla taty na urodziny

 

ogólnie do 1000 zł jednak im taniej tym lepiej :)

 

 

Tata jest muzykiem tak wiec dobrze by było żeby telefon był w jakimś stopniu ukierunkowany pod tym względem.

 

 

Na telefonach jako tako się znam i mam z nimi doczynienia wiec nie potrzebuje tłumaczenia co jest w nim i co mi to daje :D

 

Chodzi mi tylko o naprowadzenie :D na jakiś model

 

w tym przedziale cenowym można by już znaleźć jakiegoś przyzwoitego androida, lecz WP nie wykluczam

 

w tej cenie mogę dostać l720, Motorole Moto G, xperie SP, Nexusa 4 wymieniać by można jednak nie miałem kontaktu z tymi telefonami poza nexusem 4 który jest mocno przeciętny

 

Ogólnie ciekawie wygląda xperia SP 

 

Drugą sprawą są rozmiary myślę ze tak do tych 4,5 cala było by najlepiej 

 

Czekam na waszą pomoc a sam idę szperać dalej :)

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

podałem cenę 1000zł jednak to jest ostateczność :) raczej nie skłaniał bym się ku samsungu jeżeli nie ma być modyfikowany (osobiście od razu byłby cyanogenmod)

 

a coś z mniejszych telefonów wartych uwagi ? 

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Nie było by to głupie :) ja jestem zwolennikiem androida, lecz biorąc pod uwagę komfort użytkowania WP będzie zdecydowanie lepszy

 

chociaż nie wiem czy nie lepsza była by lumia

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

 

 

chociaż nie wiem czy nie lepsza była by lumia

 

Od tego HTC na pewno! HTC 8S posiada tylko 4GB pamięci, przez co dla użytkownika zostaje ~2GB pamięci. Na karcie microSD nic nie zainstalujesz. Beats Audio (jeżeli Cię to zainteresowało) to też nic szczególnego jeśli chodzi o jakość dźwięku.

 

Twój ojciec gra na czymś? Określ bardziej szczegółowo co na telefonie odnośnie tej muzyki będzie mu potrzebne. Bo jak jest melomanem to pewnie nie usatysfakcjonuje go dźwięk z żadnego smartfona.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak gra, uczy, (dyrektor szkoły muzycznej), domyślam się ze go nie usatysfakcjonuje jednak zawsze lepiej żeby mniej "bolało" ;)

 

a jest często proszony o przesłuchanie czegoś itp, telefon robi też za odtwarzacz w aucie (wejście AUX)

 

chodzi o sytuacje gdy nie ma niczego innego pod ręką :)

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Zerknij jeszcze na Insignię 5x: http://www.x-kom.pl/p/164309-smartfon-telefon-fablet-goclever-insignia-5x.html. Moim zdaniem to model warty uwagi, nawet nie ze względu na ekran czy kamerę, bo to akurat moim zdaniem przeciętne cechy tego urządzenia. Jest jednak ERGONOMICZNE i przyjemne w dotyku oraz użytkowniu. Po prostu korzysta się przyjemnie - dobrze leży w dłoni, nie ma żadnych zacięć (jak na razie użytkuję miesiac i raz mi się sam zrestartował) a wszystko co mi potrzebne z Google Play jest zgodne z tym urządzeniem (czyt. nie widziałem żadnego komunikatu, że sprzęt nie jest zgodny).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tez się zastanawiałem ale nie wiem czy 5'' nie będzie za duże, ciężko tak wybrać komuś telefon nie wiedząc do końca czego oczekuje od niego ;/

 

w zasadzie jedyne co wiem to żęby nie był jakiś wielki :D, z drugiej strony zaś mój nexus się podobał ...

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Najlepszy dźwięk masz w tej cenie w galaxy s3. Otrzymujesz jeszcze dobrą wydajność, baterię, aparat, wyświetlacz i slot na kartę pamięci, dzięki czemu telefon pomieści dużą ilość danych. Podobnym wyborem jest activ s tylko na WP.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...