Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Szukam telefonu, coś w stylu Motoroli Moto G. Byłaby dla mnie świetnym wyborem, ale wolałabym coś z kartą pamięci. Myślałam o Insignii 5, jednak ma za duży ekran  (dla mnie max 4.5") za to baterię 4000mAh i dual sim. Stosowałabym go do internetu słuchania muzyki, jakieś drobne gierki, oglądanie fimów i oczywiście SMS i rozmowy. :D Mój budżet to ok. 850 zł i jest to całkowite maximum. Interesują mnie wszystkie marki wraz z jakimiś sprawdzonymi chińczykami, jednak chciałabym ominąć LG, gdyż miałam już styczność z produktami tej firmy i nie byłam zadowolona. System Android. Może być nowy i używany.

 

Dziękuje i pozdrawiam. :)

Edytowane przez emikadol
Link to post
Share on other sites

Xperia L za ok 650zł.

Lg l9 II za ok 850zł no ale lg :E

Lumia 920 z tym, że nie orientuje się szczegółowo w cenach tego. Na nówke może nie starczyć.

 

A i uważaj by nie kupi padłą o handlarza ściągającego sprzęt z honkgonku. NAjlepiej kupować od osoby prywatnej z allegro co ma fakture z salonu operatora

Link to post
Share on other sites

Synergia wiem, muszę trochę poczytać jak to jest z tym sprowadzaniem z Chin.

 

Ten Honami jest naprawdę ciekawy. Ktoś może mi przybliżyć jak wygląda ten MUI? Czy da się go wyłączyć? i wrócić do zwykłego Androida? Czy działa na nim Google Play?

 

Pytanie z innej beczki: czy jest może coś takiego, aby podpisać kartę microSD przez jakąś przejściówkę przez wejście o ile się nie mylę microUSB (nie mogę znaleźć informacji jakie jest w Moto G)? Może trochę głupie pytanie, ale mi by takie coś wystarczyło. :P

Link to post
Share on other sites

Potrzebujesz kabelek / przejściówkę zwaną USB OTG : czyli z USB micro B męskie na USB A żeńskie - do którego podłączamy dowolny czytnik kart. Opcja druga to zakup czytnika w postaci wtyczki - widziałem taki "Pendrive" z jednej strony miał "duże, normalne" USB, z drugiej Micro USB oraz gniazdo kart micro SD.

 

MIUI - aby byc dokładnym :) - jest to w zasadzie "zrzynka" z iOS'a Apple połączona z elementami Samsungowego  TouchWiz - jest oparne w zaleności od urządzenia na Jelly Bean lub Ice Cream Sandwich. Jak wprawdzie bawiłem się nim w 2013 roku i usługi Google były systematyczne usuwane. Nie wiem czy to prawda - ale znajomy twierdzi, że z najnowszych wersji zniknęło już cały "etosystem" Google - ALE - to musi ktoś potwierdzić.

Link to post
Share on other sites
Ten Honami jest naprawdę ciekawy. Ktoś może mi przybliżyć jak wygląda ten MUI? Czy da się go wyłączyć? i wrócić do zwykłego Androida? Czy działa na nim Google Play?

 

Wszystko o MIUI znajdziesz tutaj http://miuipolska.pl/ Google Play nie ma, ale można doinstalować. Jeżeli chcesz go kupić to o szczegóły zamówienia możesz się zapytać na tym forum http://telchina.pl/ 

 

/Mała poprawka

Nie Honami, tylko Hongmi.

 

Jeżeli nie chcesz sprowadzać telefonu z innego kontynentu to poszukaj Nexus 4.

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...