Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez irek83,

Recommended Posts

Gra ze steama, system był wyczyszczony ze starych sterowników i cc cleanerem. Nie uśmiecha mi się Windowsa na nowo instalować. Muszę jakoś rozwiązać ten problem bez reinstalacji systemu.

 

Też miałem podobnie ale grałem na niższych detalach.

Edytowane przez irek83
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ja może zacznę od innej kwestii, a konkretnie jaki masz zasilacz, bo tego nie podałeś. W końcu GTX780 pobiera "trochę" więcej papu od HD7870 ;). Jeśli masz wystarczająco mocny to przynajmniej jedną opcję będzie można wykluczyć.

Link to post
Share on other sites

No tak, w takim przypadku to wyklucza taką możliwość.

 

A próbowałeś np. z różnymi wersjami sterowników. Niektóre wersje powodowały błędy w niektórych grach. Patche podejrzewam, że masz zainstalowane automatycznie, skoro grę masz na steamie.

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

 

 

Miałem tak samo, że gra w losowych momentach sie zawieszała, zgraj oryginalne pliki gry i wrzuć craca, może pomoże. Możesz też spróbować naprawić pliki gry.

 

Jak wrzuci cracka to go steam może

 

Teraz jestem na najnowszych ale wczoraj testowalem starsze i nie było różnicy. Można odinstalować grę ze steam i zainstalować ponownie? Nigdy tego nie robiłem wiec nie wiem a nie chce stracić gry.
zbanować, wiec lepiej takich rad nie udzielać :)

 

Skopiuj save z gry i potem wgraj tam gdzei były. Mozliwe że gra ma w swoich plikach konfiguracyjnych zapisaną poprzednią konfiguracje i dlatego ten problem. spróbuj jeszce raz zainstalować gre, tylko wywal katalog gry z steam commons bo zawsze coś po odinstalowaniu zostaje.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Spróbuję tak zrobić wieczorem, dzięki.

Hej, chciałem na koniec napisać co zrobiłem, żeby gra śmigała jak trzeba. Pogooglowałem jakieś 5 min i znalazłem rozwiązania na kilka problemów z Far Cry 3. Wkleję tutaj linka ze stroną na której one się znajdują ,żeby ktoś kto też będzie miał taki problem mógł je tutaj znaleźć.

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/739489-PC-Win7-8-vista-Solutions-gt-Far-Cry3-Has-Stopped-Responding

 

Dzięki za pomoc i miłego wieczorka :) ja teraz oddam się na jakiś czas grze :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...