Skocz do zawartości

Myszka do 150zł - klasyczna i trwała.


Recommended Posts

Witam.

 

Otóż psuje mi się mój X7 od A4techa. Szukam myszy podobnej, co do wymagań:

*chciałbym ,żeby wytrzymała dłużej niż 3 lata...

*chciałbym, żeby była klasyczna (czyli nie mała ani jakaś powykrzywiana, nie lubię takich) - nie za szeroka... najlepiej żeby była w deseń x7 :P

* parametry mogą być zbliżone do x7, dobrze mi się jej używało (chodzi mi tu o dpi)

* przydałoby się, żeby miała też przycisk w scrollu (pewnie teraz to standard) i przynajmniej jeden przycisk z boku

 

...gdyby jeszcze nie była zbyt chropowata, a najlepiej cała na połysk to byłoby cudownie, ale wszędzie się uparli na te chropowate głupoty :/ jeśli chodzi o jakieś podświetlenia itp. to może tańczyć, śpiewać i grać na gitarze. Tu mi już nie zależy ;)

 

Liczę na jakieś ciekawe propozycje.

Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecą tą którą posiadam. Standardowa prosta, i wytrzymała. Tylko 44 zł, jest dość niewielka, sprawdzi się we wszystkim.

http://www.agito.pl/mysz-a4-tech-evo-xgame-opto-oscar-x710-extra-fire-64-589870.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=589870

Edytowane przez Butterfly05
Link to post
Share on other sites

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=717&g=395509&n=Mysz-CM-STORM-XORNET-Gaming&w=c

 

dobra, tania myszka

 

http://allegro.pl/mysz-cm-storm-spawn-idealna-dla-graczy-promocja-i3937549359.html

 

ta jest troche drozsza, kupilem 2 lata temu, swietna mysz (jedyna wada to zwykly kabel bez oplotu, ale na chwile obecna nie mam zadnych problemow

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=717&g=395509&n=Mysz-CM-STORM-XORNET-Gaming&w=c

 

dobra, tania myszka

 

http://allegro.pl/mysz-cm-storm-spawn-idealna-dla-graczy-promocja-i3937549359.html

 

ta jest troche drozsza, kupilem 2 lata temu, swietna mysz (jedyna wada to zwykly kabel bez oplotu, ale na chwile obecna nie mam zadnych problemow

 

Cm Storm Spawn - tak naprawdę dobra myszka, ale w wyżej wymienionym poście, ktoś kto sprzedaje tą myszkę, chyba sam naprawdę nie wie co sprzedaje.

 

Cm Storm Spawn to myszka optyczna z Avago 3090. Tak ! Zdecydowanie polecam w tej cenie:)

Również na pokładzie ładniutkie omrony switche.

Co do wyglądu myszki i ogólnie całej ergonomii, no wyśmienicie nie jest, gdybym miał kupować, wolałbym dołożyć 20zł i kupić Kane v2, no ale jeżeli myszka równo do 150zł, to godny wybór.

 

Xornet od CM Stormu siedzi na A3050 i za bardzo nie pchałbym się w ten sensor, prędzej wolałbym 3060, różnica w cenie praktycznie żadna :)

Edytowane przez steel116
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to... równie trzymam myszkę xP Zależy od tego co robię...

 

Kurcze, ostatnio w ogóle mało gram w jakieś FPS i się zastanawiam, czy warto wydawać nawet te 150zł... Jedyne co czasami odpalę to Crysisa, a to to można i bez myszki grać na dobrą sprawę ;D 

 

W sumie z Waszych ofert to ta CM jakoś niespecjalnie przypadła mi do gustu. Tak przeglądając te polecane jakos wpadła mi w oko ta Gigabyte M6980X, jest nawet niedroga, wygląda na poręczną. Tylko mam obawy co do jej wysokości (nie mogę nigdzie znaleźć jej wymiarów :<).

 

SPodobała mi się również Steelseries Kana V2, tylko... no właśnie, czy jest sens tyle wydawać? Zastanawiam isę, czy ona faktycznie jest cała na połysk (jak na niektórych zdjęciach). Nie wiem co się CI producenci tak uparli na chropowate, ale ja często jem przy kompie i mi się zbiera po prostu brud na tym ;< I nie idzie tego doczyścić.

 

Nie wiem, co w takiej sytuacji miałbym wybrać. Nie mówię, że nie wrócę do CS'a (o ile mi zacznie działać poprawnie ;P), ale zastanawiam się czy faktycznie na taką częstotliwość użytkowania warty dokładać? 

 

P.s. Szczerze powiedziawszy kształtem najbardziej odpowiadają mi myszy typu Zowie FK, w ogóle ten model bardzo mi się podoba ;D

Link to post
Share on other sites

Zowie fk, bardzooo bardzoo dobra myszka, wiele sław CS:GO aktualnie używa jej, nie tylko NEO i spółka:)

 

Przykładowo Dosia, Anger, itd. :)

 

Kana v2, tak jest b.dobrą myszką. Ona nie jest chropowata, tylko matowa. - Posiada na sobie taką specjalną gumę którą producenci określają antypotową.

 

Jeśli chodzi o to, która myszka wytrwa i przeżyje najdłużej to stawiam bezkompromisowo na Zowie:)

Link to post
Share on other sites

-Steel

Zowie fk, bardzooo bardzoo dobra myszka, wiele sław CS:GO aktualnie używa jej, nie tylko NEO i spółka:)

 

Wow,rzeczywiscie, tylko czemu fk zamiast ec1 (a z tego co wiem uzywa chwytu palm grip) :( ?Czuje sie zdegustowany xP

Edytowane przez Reveq
Link to post
Share on other sites

Tak. lubię na połysk, gdyż na wszelkich chropowatych powierzchniach zbiera mi się brud (często jem przy biurku), czego nie da się doczyścić, a z połyskliwych powierzchni łatwo schodzi...

 

Ale i tak już dziękuję wszystkim, mam M6980X u siebie i jak na razie mogę powiedzieć jedno - ergonomia na 6 :D Dzięki wszystkim ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...