Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Znalazłem galaxy s2 do kupna za dość niską cenę, bo tylko 400zł (używany oczywiście). Gdy patrzałem na jego podzespoły to moim zdaniem są dość dobre. Jednak telefon ten do najnowszych nie należy, ma on już chyba 2 lata. Czy warto go kupić tak aby chodził mi jeszcze chociaż 3-4 lata ?
Nie potrzebuję super nowych funkcji, ale telefonu który jest stabilny, nie wiesza się, lubię siedzieć na necie i grać w gry, ale nie aż tak bardzo wymagające.
I jeszcze ostatnie pytanie: Oryginalnie w tym telefonie jest android 2.3xx. Czy istnieje oficjalna aktualizacja do chociaż 4.0 którą normalnie będę mógł pobrać w telefonie przez internet ?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest to oryginalny s2 w dobrym stanie, to w tej cenie warto go kupić. Czy będzie chodzić tyle? Zależy od użytkowania. Jak kto dba tak i ma :) 3-4 lata to sporo. Telefon siedzi na andku 4+. W podstawowych czynnościach telefon powinien się dobrze sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Jak na dzisiejsze telefon ten jest nadal dobry, posiada świetny ekran AMOLEDA, 2 mocne rdzenie, grafikę mali-400 całkiem wydajna, najnowszy dostępny android to chyba 4.1 i powinno dać się zaktaualizować do najnowszej wersji systemu z poziomu telefonu. Za 400zł to prawdziwa okazja.

Link to post
Share on other sites

Miałem SGS2 i nie polecam. Parametry tylko na papierze wyglądają ok, ponieważ jest to stary procesor i sporo się różni od obecnych dwurdzeniowców. 4.1.2 to ostatnia wersja Androida dostępna na ten telefon - nie wliczając custom romów.

W tej cenie z czystym sumieniem lepiej kupić nową Nokię Lumię 520. Wydajnościowo przewyższa SGS-a2, a co najważniejsze masz nowy telefon z gwarancją. 

Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąć w tym wypadku też bym raczej skłaniał się w stronę Lumii. Dasz radę za tyle wyrwać. Piszę to jako Lumio sceptyk.

Kupno niemal 2 letniego telefonu by używać go jeszcze dłużej to taki sobie pomysł. Ciekawe co pierwsze padnie. Bateria czy coś innego....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...