Skocz do zawartości

Smartphone w sieci orange


Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu nowego fona w sieci Orange. Upatrzyłem sobie GoClever Insignia 5, ale szanowna firma nie dysponuje takim modelem. Dodam, że możliwość wyboru telefonu jest ograniczona, bo mam mix'a 39,90 (http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony). Więc co polecicie z oferty mix ? Co do ceny to myślę, że tak do 500 zł.

Uprzedzam, że wyłącznie android, nie toleruję windy, ekran 4-5" i przynajmniej dwa rdzenie.

Link to post
Share on other sites

Nie lepiej za te pieniądze kupić telefon? Po co wiązać się z siecią. Albo kupić telefon na raty? Wyjdzie lepiej i taniej niż mix. Za 500 zeta kupisz kruger matz drive czy overmax expi. Insignia byłby najlepszym wyborem, ale kosztuje ok 700 zeta.

Link to post
Share on other sites

Placenie 40 zł i doplata 500 zł do GoClever, Kruger Matz czy Overmax  - to czysty idiotyzm.

 

Wybrał bym ofertę bez telefonu, wytargowal niższe oplaty przy tych samych "parametrach" - a za to co zostanie z miesięczych opłat i 500 zł dopłaty kupił bym telefon na raty - lub doskładał. Mając 500 zł bardzo nie wiele brakuje do bardziej sensownych telefonów jak LG, Xperia czy ostatecznie Samsung. Nie chcemy rat ? Doskładajmy. Bo do porządnego sprzętu nie wiel nam brakuje.

 

Szkoda, ze nie chcesz WP8 - bo Orange ma takie ceny, że w Twoim zasięgu spokojnie Masz Lumię 920.

Link to post
Share on other sites

Pisałem o tym - co w poście napisał Tomek_n.

Orange ma duży wybór, największy chyba z wszystkich operatorów. Inna sprawa to propozycje doradców, które w każdej sieci potrafią być bardzo dziwne.

 

Zupełnie inna sprawa to Mix - tu faktycznie jest kicha - przed momentem popatrzyłem i ceny są nienormalne - Lumia 520 za 249 zł w Mix za 40 zł? WTF? Wygląda, że Mix to "pozbywalnia" telefonów - a te sensowne mają takie ceny że strach.

 

Wygląda, ze MIx nie opłacalny jest, albo abonament, albo klasyczy Pre Paid i zakup telefonu samemu.

Link to post
Share on other sites

Jak przedłużasz umowę to po prostu powiedz im że chyba odejdziesz od sieci wtedy przeniosą cię do działu rezygnacji bo wiedzą że płacisz i nie chcą tracić klienta tam odmawiasz tak ze 2 razy pod koniec umowy mówisz co chcesz i w jakiej cenie trochę się potarguj i coś fajnego weś. A jeśli podpisujesz z nimi pierwszy raz umowę to sobie weź sam abonament i telefon sobie jakiś kup najlepiej i najtaniej to będzie samsung galaxy core. Albo weź tę lumie 920 sprzedaj i kup cora no i po problemie.

 

Pisz po polsku // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Trzeba być geniuszem, żeby sprzedać 920-stkę i kupić w jej miejsce galaxy core. No ale czego można spodziewać się po bajkopisarzu bez zupełnej znajomości ortografii. Co temat i wypowiedź tego użytkownika, to inna bajka i inny telefon ma w posiadaniu, albo przehandlował jeszcze inny. 

Link to post
Share on other sites

Jasne - sprzedał L920, która ma jeden z najlepszych aparatów, jest jednym z najszybciej i płnynniej działających telefonów. Ma jedną z najlepszych jakości wykonaina i spasowania - a kupił Core, które jest mocno średnim i dość kiepskim telefonem.

 

Mocno wątpie czy on miał wogóle w rękach L920 :) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...