Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • budżet jakim dysponujesz 500-900
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu allegro, sklep
  • wolisz nówkę czy może być używany tylko nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza 4,3 i większe
  • preferowany system mobilny Android
  • do czego będziesz używać urządzenia  Gry, dzwonienie, internet zdjęcia, muzyka itp.
  • najważniejsze wymagania Jak ma to być "chińczyk" to ma być w 100% spolszczony, ładne zdjęcia, bez lagów,, conajmniej 1,5 dnia pracy na baterii, żeby gry chodził płynnie.

     

    Postanowiłem, że wydam trochę mniej niż zakładałem na początku.

    Czekam na jakieś propozycje.

     

Link to post
Share on other sites

Skłaniałbym się ku Motoroli Moto G tak jak zaproponował kolega wyżej. Posiada niezły ekran 720p 4,5", całkiem wydajny procesor, 1GB pamięci ram, a dodatkowo dysponuje czystym Androidem, który jest płynny i responsywny. Telefon jest w zaskakująco niskiej cenie jak na to co oferuje, ale nie ma możliwości rozszerzenia pamięci.

 

Pozdrawiam. kima2

Link to post
Share on other sites

500 a 900 to spora różnica. Lg l7 II jest b.słabym telefonem. Myślę, że można zastanowić się nad xperia L, htc one x, motorola moto g.

Myślę, że tutaj trochę Cię poniosło z One X - nowy kosztuje około 1100zł.

 

Moto G - jedynie zakup z Amazona - w przypadku oddania telefonu na gwarancję możliwa tylko wysyłka - brak części zamiennych także jest minusem. W Polsce chyba na razie nawet wyświetlacza nie dostaniesz, więc jeśli ją stłuczesz mogą być problemy. Do tego trzeba wspomnieć, że jest tylko rok gwarancji na ten telefon.

 

W tej cenie albo używany Nexus 4/galaxy SIII/ewentualnie Xperia SP, bądź nowa Lumia 920, która będzie i tak sporo lepszym telefonem niż Xperia L, czy Moto G. No ale jeśli nie chcesz na Windows Phone, to już sam musisz zdecydować na czym tak naprawdę Ci zależy.

Link to post
Share on other sites

Dziwnie to ostatnie zdanie zabrzmiało. A jakby chciał windowsa to ty za niego zdecydujesz czy jak ? :wariat:

 

Xperia L bez najmniejszego problemu kupi nówke za 650 zł. Moto g to jakieś 750zł z amazona.

JAk wspomniał ravir...tfu.... rysiooo..... operacja średnio opłacalna bo co zyskujesz np względem xperi L? Lepszy ekran i lepsze oficjalne wsparcie i w sumie tyle. Płacisz więcej i dostajesz telefon z krótszą gwarancją, z wbudowaną baterią i bez slotu SD.

Xperia L powinna Cię "urobić." i zostanie trochę w kieszeni.

 

za 850 zł jest Lg L9 II. Duży ekran 4,7 HDa przy tym stosunkowo mały gabaryt bo mniej więcej taki jak Xperi L która ma 4,3 tylko...Ma takie same bebechy co Xperia L.

Link to post
Share on other sites

tak jak kolega Synergia pisze sam też popieram LG L9 II --> http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl9ii/LG-Optimus-L9-II.html

 

poszukaj na aukcji od kogoś lub nowke ze sklepu karen a nie będziesz żalował ;) --> http://allegro.pl/listing/listing.php?string=lg+l9+ii&search_scope=category-165

 

dobry stosunek wydajności cena ;) 

Link to post
Share on other sites

Skłaniałbym się ku Motoroli Moto G tak jak zaproponował kolega wyżej. Posiada niezły ekran 720p 4,5", całkiem wydajny procesor, 1GB pamięci ram, a dodatkowo dysponuje czystym Androidem, który jest płynny i responsywny. Telefon jest w zaskakująco niskiej cenie jak na to co oferuje, ale nie ma możliwości rozszerzenia pamięci.

 

Pozdrawiam. kima2

fajny telefonik ten moto g, ale ludzie b. często skarżą się na przepalone pixele - oszczędność ale tylko niektóre pechowe  wersje.

Myślę, że tutaj trochę Cię poniosło z One X - nowy kosztuje około 1100zł.

 

Moto G - jedynie zakup z Amazona - w przypadku oddania telefonu na gwarancję możliwa tylko wysyłka - brak części zamiennych także jest minusem. W Polsce chyba na razie nawet wyświetlacza nie dostaniesz, więc jeśli ją stłuczesz mogą być problemy. Do tego trzeba wspomnieć, że jest tylko rok gwarancji na ten telefon.

 

W tej cenie albo używany Nexus 4/galaxy SIII/ewentualnie Xperia SP, bądź nowa Lumia 920, która będzie i tak sporo lepszym telefonem niż Xperia L, czy Moto G. No ale jeśli nie chcesz na Windows Phone, to już sam musisz zdecydować na czym tak naprawdę Ci zależy.

widziałem one x + na allegro tak jak to napisał autor za 910 bez przesyłki, zwykły x nowy za niecałe 700zł . Nie jestem pewny, czy ten one X+ był używany :/

Link to post
Share on other sites

fajny telefonik ten moto g, ale ludzie b. często skarżą się na przepalone pixele - oszczędność ale tylko niektóre pechowe  wersje.

widziałem one x + na allegro tak jak to napisał autor za 910 bez przesyłki, zwykły x nowy za niecałe 700zł . Nie jestem pewny, czy ten one X+ był używany :/

Widzieć widziałeś, bo są - tylko, że to telefony z chin. Bez normalnej gwarancji, a w dodatku może Ci się trafić stary telefon w nowej obudowie. Ludzieeee! Czemu jesteście tacy naiwni? Jeżeli ten telefon normalnie w Europie kosztuje 1100-1200zł, a od żółtków jest 500zł taniej, to te 500zł w Europie jest zwykłą marżą?!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...