Skocz do zawartości

Komputer do Gier 3200-3500zł


Recommended Posts

Witam wszystkich chcę zlozyc nowego Pc proszę o porady co lepiej dobrać

 

Proszę o pomoc w wyborze płyty głównej żeby miała wifi ,i czy reszta sprzętu jest dobrze dopasowana ,ram chyba kupię w morele.net

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/bM9aUMB.png

Najmocniejszy i5 z odblokowanym mnożnikiem

Płyta z 8-fazową sekcją zasilania

Najtańsza nagrywarka

Sprawdzony dysk 1 TB

Przewiewna obudowa z oknem

Cicha karta z dużym potencjałem OC

Mocny zasilacz z 528W na linii 12V

Pamięci z niskimi opóźnieniami ,działające na napięciu 1,5V

Link to post
Share on other sites

Dzięki cenowo ta opcja wychodzi korzystniej i sa dla mnie alternatywne opcje sprzętu :)  co do płyty głównej szukam takiej z wifi oraz dobrą pod OC jeśli asrock spełnia te wymagania to mi wystarczy i oczywiscie by była w miare sprawdzona, obudowę zostawię tą która mam podoba sie mojej pani i .. :D  tak samo zasilacz chyba ze twoj wybor jest lepszy Gaduła,  ram wezmę z twojej propozycji gaduła ,nagrywarke potrzebuje  litka z ihasem do nagrywania gier na x360, co do grafiki czym sie różni karta gainward od palita oprócz osiagów ,działa ciszej  ? itd ? ,procka wybrałem takiego samego ale droższego z powodu chłodzenia wymienionego na lepsze w tej ofercie  ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Proszę o pomoc w wyborze płyty głównej żeby miała wifi

 

Kup kartę i po sprawie, koszt płyty z wbudowaną kartą jest dość drogi.

 

 

 

Wiem masz rację tylko że system ratalny taniej i wygodniej wychodzi allior z allegro w porownaniu do morele

 

Są inne sklepy które mają podpisane umowy z innymi bankami. Morele siedzi pod dawnym "Żaglem"  %-)  Sprawdź system rat w starym Lukas Banku, obecnie Credit Agricole. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem więc dziękuje za pomoc i wszystko załatwione wybieram płytę główną asrocka podaną powyżej chyba że jest coś godnego zauważenia w tym przedziale cenowym ? :) jak już wszystko przeliczę  podam ostateczny zestaw ;)

A i raty sprawdzałem w wielu sklepach  najniższe oprocentowanie i prowizje bierze allior w allegro korzystałem z niego i jestem zadowolony

Edytowane przez wwojtek22
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...