Skocz do zawartości

Recommended Posts

Opcja druga zupełnie odpada - Vobis - cena z kosmosu.

 

Ogólnie zakup nowego SII to raczej słabo opłacalny wybór - telefon już trochę się zestarzał. Oczywiście nadal jest to dla wielu wielu kultowy model przede wszystkim za liczbę modyfikacji jakie są na niego dostępne. Osobiście celował bym raczej w jakąś używkę w miarę dobrym stanie jak ci tak na nim zależy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj SGS2. Miałem go prawie dwa lata. za te pieniądze znajdziesz coś dużo lepszego. Obecnie jest to dziadek. Nie dość, że na Androidzie 4.1.2, z mało wydajnymi podzespołami, to i nawt CM'ów na niego brak godnych uwagi.

Za 50zł więcej dostaniesz bez problemu Lumię 920, która jest kilka klas wyżej od niego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj SGS2. Miałem go prawie dwa lata. za te pieniądze znajdziesz coś dużo lepszego. Obecnie jest to dziadek. Nie dość, że na Androidzie 4.1.2, z mało wydajnymi podzespołami, to i nawt CM'ów na niego brak godnych uwagi.

Za 50zł więcej dostaniesz bez problemu Lumię 920, która jest kilka klas wyżej od niego.

Wlasnie Lumie 920 mialem na oku   :P  jednak ceny na allegro sa za duze jak dla mnie (900zl)

Link to post
Share on other sites

Niby tylko 100zł, ale przepaść jest duża. Kiedy ja sprzedałem SGSII w październiku tego roku, kupiłem Samsunga Ativ S za 800zł - nówka. Teraz także go dostaniesz w podobnej cenie, a "bebechy" ma te same co SIII wersja USA. Procesor dwurdzeniowy ale wydajniejszy niż cztery rdzenie w SIII, 1GB RAM, ten sam wyświetlacz co S3. Nadal miałbym ten telefon, gdyby znajomy nie sprzedał mi Lumi 920, którą dostał na przedłużenie abonamentu firmowego.

 

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić Ativ S - za te pieniądze super sprzęt i o niebo lepszy niż SGSII. Tylko zaopatrz się do niego w etui.

 

Lumię czasami możesz kupić za 800zł jak się trafi.

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...