Skocz do zawartości

Assasin Creed będzie działać na moim komputerze?


Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić grę Assasin Creed ale nie wiem czy ona będzie chodziła na moim komputerze:

 

Palit Radeon HD 3850 Super 512mb / 256bit / DDR2 PCI Express 2.0 Dual-Link DVI,HDMI

Typ procesora AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Ale mam zamiar kupić: AMD Athlon 64 X2 4400+

 

Czy będzie działać jeśli dokupie Procesor AMD Athlon 64 X2 4400+ ?

Link to post
Share on other sites

szkoda wogole kasy na ten proc - jesli musisz " dzis " wydac to kup lepsza karte graficzna - a przy innej okazji zmien te platforme na cos inszego nie wkladaj tam w proca - podkrec co masz i luz

 

kup 4850 i zyskasz duzo wiecej niz na tym procku - to i tak czy siak nedzna wydajnosc

Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że jeżeli zdecyduje się zostać przy tym co ma, to lekkie OC i przyciśnie sobie w AC2 przy niskiej rozdziałce i kilku opcjach na off w grafice. Przecież na laptopie z integrą udało mi się, co prawda na niskich, pograć.

Link to post
Share on other sites

Ja ci powiem tak: Jeżeli masz fundusz rzeczy 500-700 zł to zmień całą platformę na am2+ lub am3 i procka rzędu x2/x4(zależy od tego jaką płytę wybierzesz i pamięci) Taka zmiana na pewno da ci więcej wydajności, możesz sprzedać to co masz dołożyć i na pewno będzie o niebo lepiej niż tylko sam procek, który teraz to nawet tak popularnemu i taniemu E5200 od intela ustępuje nawet bez oc, a co dopiero po. :/

Link to post
Share on other sites

Typ procesora AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Masz wersję opartą o socket 939 czy już AM2?

 

 

wymiana procka na AMD Athlon 64 X2 4400+ to nieoplacalna inwestycja bedzie bardzo niski skok wydajnosci jesli juz to athlon 6000 lub 6400

Jeśli kolega ma 939 (bardziej prawdopodobne) to będzie mógł wstawić co najwyżej 4800+

Tak czy siak, nie zgadzam się, że wymiana nawet na 4400+ jest nie opłacalna. Skok wydajności będzie mocno odczuwalny. Tak się składa, że miałem oba te procesory i różnica w grach jest ogromna. Jakby nie patrzeć to jednak dwa rdzenie a nie jeden. Oczywiście pełna zgoda co do tego, że jeśli jest możliwość to trzeba brać bez zastanowienia 6000+.

Link to post
Share on other sites

W ubiegłym tygodniu syn kolegi z pracy nabył AC2 i spróbował na następującym konfigu.

Proc : Athlon x2 3800+ - 2GHz

Grafika : GeForce 7300GT 256MB

RAM : 2 GB

no i oczywiście sieczka nawet przy 1280x1024 nie dało się grać

 

1 próba - zamiana grafiki na moje 9600GT i o dziwo gra pomimo zostawienia słabego AA i kilku detali (średnie, wysokie) uzyskała płynność.

Zakupił HD5670 HiS-a i jest zadowolony

2 próba - odbędzie się po zmianie zasiłki (był tracer :/ , będzie tagan :/ ) i poprawie chłodzenia w obudowie, to podbicie procka do ok. 2,4 - 2,5GHz lub zamiana na mojego 6000+ zobaczymy ile to poprawi

 

Twoje HD3850 powinno dać sobie radę, tylko poszukaj "okazji" i zmień procka na najmocniejszy jaki się da. Ale tylko gdy będzie to okazja - nie warto wydawać np. 200zł na procka do twojego konfigu.

Link to post
Share on other sites

To nie miejsce na takie pytania.

Załóż wątek w odpowiednim dziale podając dokładnie co masz teraz w komputerze, czego oczekujesz i jakie masz fundusze. Pomożemy. :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...