Skocz do zawartości

Jak przenieść folder RECOVERY z Win7 na nowy dysk?


Recommended Posts

Witam!

Mam takie pytanie. Mój stary dysk w laptopie ma bad sektory i chcę go wymienić, ale jest na nim folder RECOVERY ( z plikami" winre.wim" i "boot.sdi" które zajmują 165MB) z którego instalowałem wcześniej system i chcę go przenieść na nowy dysk.

Jak to zrobić? I czy w ogóle da się coś takiego zrobić.

Mój system to Windows 7 64bit Home Premium.

Może jest jakiś łatwiejszy sposób?

Laptopa kupiłem bez płyty instalacyjnej i stąd moje pytanie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kazo.m
Link to post
Share on other sites

Jeśłi masz sprawny system z dyskiem z bad sectorami spróbuj nagrać recovery na DVD (powinna być opcja w oprogramowaniu). Jak ci sie uda to wyjmij stary dysk i włóż nowy i sprawdź czy nagra ci system z tych DVD. Jak nie to wtedy proponuję zadzwonić do Samsunga albo jakiegoś serwisu i zamówić sobie od nich takie DVD. 

 

Tutaj http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=27806&st=40 użytkownik kura miał recovery do twojego modelu laptopa... Może zapisz sie na forum, napisz do niego i dogadaj z nim niech ci wystawi gdzieś na uploadzie iso tych DVD albo wyśle pocztą :)

 

http://www.nhl.pl/lofiversion/index.php/t26650-1300.html

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

Niestety system z tego starego dysku już się nie uruchamia. Pokazuje się ekran "Uruchamianie systemu Windows" i ekran robi się czarny i po czasie matryca się wygasza i nic się nie dzieje.

 

A do uruchomienia Acronisa muszę poczekać aż przyjdzie dysk, bo nie mogę go zainstalować jeżeli do komputera nie jest podłączone żadne urządzenie Western Digital

Edytowane przez kazo.m
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...