Skocz do zawartości

Pomocy! : Potrzebuje na szybko zestawu do grania --- góra 10000zl


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry ,sporadycznie nagram jakiś materiał wyrenderuje i wrzucę na YT

  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 10000zł - 11000zł

Których części potrzebujesz?: w tych góra 11k ma się znajdować monitor (najlepiej 24 - 27 cali) oraz oczywiście sam komputer ;-)

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Myślę że nie będę go bardzo katował ale będę grał w bardzo wymagające gry więc dobre chłodzenie u mnie to podstwawa =)

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: Monitor? ---- kupuje nowy podajcie przykład ;D

Specjalne wymagania: Hmmm.. żeby był DOBRY i dawał radę przez conajmniej 5 lat

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie nie posiadam przykro mi ;)

Własna propozycja zestawu: ...

Inne: Czy warto kupić za taką kwotę komputer do gier ? ... jeżeli chcecie możecie mi podawać tańsze propozycje ale ani złotówki droższe ;-)

          Z góry dzięki za wszystkie propozycje i stracony na rzecz mnie czas ;-)

 

 

//edit

 

Nie przeklinaj!     dad

 

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Wejdź TUTAJ  i ostatni zestaw

 

Zestaw do gier - 7300zł / 8000zł - Titan

zwany "kompletna startą pieniędzy" , zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy :rotfl:

 

 

A szczerze to w takiej sumie nie widzę sensu stawiać blaszaka. GPU jest co chwile ulepszane, wychodzą nowe modele/serie, następnie pojawiają się autorskie modele. Chcesz żeby przez 5 lat stawiał czoła każdemu tytułowi na rynku to trzeba być na bieżąco z aktualizacją i wymianą sprzętu. A jeśli chcesz utopić tyle kasy to bierz kompa w normalnej cenie ale do niego dołóż topową myszkę/klawiaturę do gier, głośniki logitechy Speaker System Z906 i ekran 24-27" za 2 tysie.
Więc jeżeli ta prośba jest na serio to się coś w ramach rozumu poskłada.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Proszę bez zbędnego spamu ! Pozwoliłem sobie usunąć nic nie wnoszące do tematu posty. Tak jak wspomniał jeden z Was, napisane jest, że można podawać tańsze zestawy (aby wątek miał sens ten post też usunąłem, sry)


Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Liteon iHAS122 SATA (black)

Seasonic X-750 750W 80+ Gold

Asus GeForce GTX 770 DCII OC 2GB DDR5 256bit (1110/7010) x 2 w SLI

Corsair Carbide Series 500R (white)

Plextor M5S 256GB SATA3 (520/390MB/s)

Phanteks PH-TC14CS (black)

AsRock Z87 Extreme4 /intel Z87, LGA 1150/

Intel Core i7-4770K /3.5GHz, 8MB, LGA 1150, BOX/

Eizo Foris FG2421-PL + Battlefield 4

 

9069 zł + kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + dostawa

 

Co tu dużo pisać, SLI GTX 770 zapewni Ci wydajność na długie lata, wydajność o wiele większa niż Titan czy GTX 690. Do tego procesor i7 (pod ewentualny render FullHD się przyda) z możliwością a wręcz z koniecznością podkręcenia. Monitor 120 Hz na matrycy VA, obecnie najlepszy monitor do gier na rynku. Reszta to również mocna półka, zasilacz z najwyższej półki, przewiewna obudowa z 200mm wentylatorem z boku, dysk SSD 256 GB na system oraz gry. 

 

Ewentualnie za resztę pieniędzy można wodować. Poprawki co do GPU / obudowy i można zalewać. 

 

Jest to bardzo mocna propozycja zestawu, boję się tutaj napisać czy aby na pewno propozycja ta jest nieopłacalna pod względem wydajności - ceny, wydajność z takiego zestawu bije po oczach.

 

Niemniej wydatek 10 000 zł na komputer to zupełnie nie moja bajka  ^^

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...