Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: gry 

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3200+- jak trzeba te parę zł by sie znalazło 

Których części potrzebujesz? Buda

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie 

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: FHD

Specjalne wymagania: Aby się nie grzał 

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie

Własna propozycja zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/fmtkak/

Inne: zastanawiam sie jeszcze nad http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx770-gddr5-2gb-ddr5-256b-d-h-dp-pci-e-oc-n770-2gd5-oc-601961/ zamiast tej co wstawiłem ale to chyba tylko różnica firmy 

Dziękuję za każda pomoc pozdrawiam.

 

 

Link to post
Share on other sites

Zestaw wygląda dobrze, jak polujesz na tańszą wersję GTX 770 to pozostań już przy tym Palicie. Model referencyjny MSI będzie się grzał i hałasował.

 

Ewentualnie wrzuć sobie jakieś chłodzenie na procesor typu Fortis, poprawi on znacznie kulturę pracy całego zestawu jak i również znacznie zbije temperatury CPU, które to w przypadku Haswella nie są takie małe 


Zawsze można dołożyć do lepszego zasilacza, obudowy czy modelu GPU z lepszym chłodzeniem i dłuższą gwarancją ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

co do gpu chodzi o http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/ ?

 

 

takie małe pytanko co do tych ramow dawno ale to dawno nie przeglądałem internetu pod katem części komputerowych itp i szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem o tej firmie 

Edytowane przez teb00
Link to post
Share on other sites

zastanawiam sie nad wymiana tych ramów na te bo szczerze mówiąc tak jak wyżej pisałem nie słyszałem nic o tej firmie a zestaw będzie najdalej jutro zamawiany. Niestety musze wziasc ten Zasilacz XFX Pro Series 550W PSU 120mm 80+ (P1-550S-XXB9) zasilacz poniewaz w sklepie obecnie brak Zasilacz Cooler Master G550M RS550-AMAAB1-EU

Link to post
Share on other sites

ostateczne zamówienie taka mam nadzieje niestety zasilacza Cooler Master G550M  morele.net nie posiada juz w swojej ofercie wiec musiałem wymienić na Zasilacz XFX Pro Series 550W PSU 120mm 80+ (P1-550S-XXB9). 

Zestaw mam nadzieje ze wszystko ok jest w nim. Jak wszystko będzie ok a myślę ze będzie to więcej głowy nie będę już zawracać :)

Edytowane przez teb00
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...