Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzeba mi nowego telefonu, to bedzie pierwsze urzadznie dotykowe, wczesniej najlepszy telefon jaki miałem, to K750i.

 

Zrobiłem mały rekonesans i wybrałem 3 modele, ale niestety, kazdy ma coś złego i dobrego xD

Telefon musi mieć dwie dla mnie istotne rzeczy, pierwsza to mozliwośc podpiecia do TV starego typu, czyli złacze analogowe, druga to android z wazywszy na ilość aplikacji.

 

 

Sony Ericsson Xperia Neo V - Powiem szczerze, że ten najbardziej do mnie przemawia, ma wszystko co trzeba, problemem natomiast jest port HDMI, jeśli byłaby przejściówka taka co by umożliwiała podpięcie pod stary TV, no to byłby git, ale nie wiem czy jest i nie mogę coś na ten temat konkretnego znaleźć

 

Samsung Galasy S I9001 Plus - Tu natomiast czytałem, że coś spierdzielili z przejściem i trzeba jakoś zmodyfikować kabel od noki analogowy, ale gdyby nie to byłby jako drugi w kolejce, bo ma szybki procesor, więc aplikacje i internet działałby szybciej. jeśli istnieje, bo może źle szukałem, kabel który można normalnie podłączyć bez modyfikowania, no to prosiłbym o wskazówkę jak się nazywa. Minusem tego telefonu to karta graficzna, ale w gry grać nie będę, więc to ma zerowe znaczenie. :)

 

Samsung Galasy S I9000 - Byłby najlepszym wyborem i ostatecznym. bo kabel działa kupiony od razu, bez zabawy i jeśli pozostałe 2 problemy powyżej nie da się rozwiązać, bez zbędnej zabawy, to będzie ostateczny wybór, tym bardziej, że z tego co czytałem, to najlepszy do modyfikacji telefon.

 

Normalnie wybrałbym Neo, ale ten port mnie martwi, jeśli nic z tym nie da się zrobić to 9001, ale kabel normalny pewnie nie zadziała, wiec wszystko wskazuje na ostatecznie 9000... nie ma idealnego telefonu xD  

 

Jak macie inne propozycje, to słucham :) 

Edytowane przez Takatsuki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...