Skocz do zawartości

Problem z rozłączaniem upc ireland


Recommended Posts

Witam skopał mi sie router UPC Thomson TWG870UIR. Działa wifi na drugim lapkiem telefonem i po kablem dekoder i działa ale jak podłączam się do niego po wifi działa jakiś czas i nagle mam Ograniczenie ub Brak łączności i tylko 1, a czasem nawet 3-4 razy muszę sie rozłączać i połączyc by zniknęło to. Lapek Asus K53TK z W7 Home Premium x64.  jeszcze 2 tygodnie temu działało normalnie i nagle problem. Próbowałem już aktualizacji sterów do wifi, router ma auto-aktualizację, a system ma nadal problem a i mam dual boot z ubuntu, na którym jest to samo :(

 

Proszę o szybką pomoc.

 

PS.Próbowałem nawet reinstalki systemów i aktualizacji, lapek nawet po instalacji sterów do realtek  najnowszy i nie może zobaczyć kabla. Wi-Fi to Atheros AR9285

Edytowane przez Amity94
Link to post
Share on other sites

Hej nie wiem czy wiesz, ale te routery w ROI nie ciesza sie za duza sympatia. Nie ma znacznie u jakiego dostawcy, czy to Eircom czy to UPC, ogolnie w firmach w ktorych korzystaja z thompsonow pojawia sie z czasem problem. Zadzwon na infolinie UPC, zglos ze masz problem z routerem, niech wymienia ci na Cisco, zobaczysz ze komfort wiekszy. Ogolnie czesto sa to problmey rowniez po ich stronie, u mojego kolegi robili jakis maintance, i po nim nie mial kilka dni netu, dopiero po kilku dniach jakis irol przybyl i okazalo sie ze problme jest po stronie UPC a nie ich. Wg mnie warto przedzwonic i umowic wizyte jakiegos technika.

Link to post
Share on other sites

Już wysłany mail, a jutro przedzwonię do nich :) Dzięki za info :) poza tym już raz mówiłem aby wymienili bo według mnie cisco jest lepsze ale nie doszło do wymiany bo wtedy brak problemu. przy okazji myślę, że się przyda gdyż jestem na CCNA więc to przy okazji :)

Edytowane przez Amity94
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...