Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak się pogodzisz z WP8 to :Lumia 720 : bardzo dobre wykonanie, dardzo dobry aparat, szybki, płynny. 

 

 

Proszę bardzo : ciekawe Lumie 720 w cenie do 600 zł

 

Kupiony w Listopadzie 2013  : http://allegro.pl/nokia-lumia-720-zolty-i3912037746.html

Październik 2013 : http://allegro.pl/nokia-lumia-720-polecam-i3917680676.html

Link to post
Share on other sites

Nowej nie kupisz w tej cenie. Niemniej może Ci się udać "złapać" okazję w bardzo dobrym stanie. 720 to bardzo fajny kombajn z dobrym aparatem. Jeśli jednak musi być nowy to szukaj tego co podpowiedział dzumms, ewentualnie coś z rodziny Myphone/Kruger&MAtz. Jak się nie śpieszy można również złapać do 500 złotych Alcatel One Touch Idol. Bardzo przyzwoity telefon w tej cenie (4,7 cala).

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem L820 nie jest opłacalna : jest droższa od L720 i nie wiele tańsza niż L920. 

 

Do momentu obniżkii ceny L920 - Lumia 820 była świetna jeśli chodzi o stosunek Cenowy - po tym jak obniżono ceny L920  to już nie.

 

Najlepiej ALBO kupić tańszą Lumię 720 albo dołożyć i kupić Lumię 920 - ja to tak widzę.  Jedynym argumentem za L820 może być wymienna bateria, ekran AMOLED i ew. cena, jak nie mamy ani grosza więcej.

 

Na dziś nie opłaca się kupować L820 - skoro za nie wiele większe pieniądze mamy L920 - która jest lepsza.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

smok1 - 820 raczej nie znajdziesz za 500zł

Za to używaną Lumię 720 można wyhaczyć za 500zł. Zastanawiałem się właśnie nad L820 i doszedłem do takiego samego wniosku co Ravir - że się nie opłaca, więc zdecydowałem się na 720. Lecz z tym że z tą opłacalnością to zależy do czego ten telefon będzie potrzebny.

Jeśli nie zależy ci na LTE i grach, to te pół giga ramu i gorszy procek nie wpłynie negatywnie na płynność działania WP. Aparat 720 i 820 mają na podobnym poziomie, 720 ma pojemniejszą baterię przy mniejszym poborze mocy między innymi dzięki słabszym bebechom - wniosek nasuwa się sam.

Co do sytuacji, gdy możesz dorzucić te pare groszy - jak wyżej - bierz L920.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...