Skocz do zawartości

Gigabyte GTX 660 OC, chłodzenia Phanteks i Alpenfohn, Noctua NF-A15


Recommended Posts

Witam,

 

1. Posiadam na sprzedaż kartę graficzną - Gigabyte GTX 660 w wersji fabrycznie podkręconej. Karta była kupiona pod koniec maja 2013 roku. Od 3-4 miesięcy leży w pudełku (użytkuje GTX 660 Ti). Dopiero teraz podjąłem decyzje o jej sprzedaży. Jak to bywa w Gigabyte, tak i moja 660-tka nieraz zapiszczy. Nie ma problemu, żeby skorzystać z gwarancji, od razu dostaniecie nowy model (taka przynajmniej była informacja z agito). Gwarancja obejmuje okres 36 miesięcy, od maja 2013 roku. Cena 550 PLN.

 

2. Samsung 500GB 2,5'. Zakupiony we wrześniu. Również od przynajmniej trzech miesięcy leży w laptopie nieużytkowany. Dla zainteresowanych mogę podesłać plik z ilością przepracowanych godzin.

Kupiony za 179 PLN sprzedaję za 145 PLN. 

 

3. Phanteks PH-TC14CS. Cały komplet, cena 180 PLN. Bez gwarancji. Jak za tę cenę świetne chłodzenie, polecam.

 

4. Noctua NF-A15 PWM. Nówka wentylatora, cena 60 PLN.

 

5. Alpenfohn Brocken 2. Tak jak zapowiadałem już trafił do sprzedaży :D świetna wydajność z dwoma wentylatorami. Cena 160 PLN. Cały komplet + drugie "śmigło". Zestaw montażowy jest kompletny.

 

Do wszystkich cen należy doliczyć:

10 PLN jeśli chce się skorzystać z usług paczkomatu.

15 PLN jeśli prosicie mnie o zamówienie kuriera.

 

Poczta nie wchodzi w rachubę.

http://www.img.pl/cvvf.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam, rozumiem że do Alpenfohn Brocken 2 drugim śmigłem jest Alpenfohn 140mm Wing Boost 2 Plus PWM? Jeśli tak to moje pytanie: czy dołożenie drugiego wentylatora, przynosi wymierne korzyści i różnice temperatur w przypadku dwóch wentylatorów są znaczne? Drugie pytanie czy możliwy jest zakup od Pana wentylatora i jaka cena była by wtedy + wysyłka?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...