Skocz do zawartości

Nowy telefon do 450zł


Recommended Posts

W tej cenie "markowe" androidy są fatalne. Krótko mówiąc ledwo chodzą i będzie z nimi problem. Dobrym wyborem w tej cenie będzie coś takiego jak overmax vertis expi. Ma sensowne podzespoły (4 rdzenie i 1gb ram) oraz dobry wyświetlacz. Jest dużo dużo lepszy od markowych budżetówek. Zobacz i napisz co o nim sądzisz.

Link to post
Share on other sites

Z Androidów to tylko takie marki jak Overmax i jakieś sprowadzane z Chin.

 

Jedynym pewniakiem z markowych sprzętów w tej cenie to Nokia Lumia 520 - nową kupisz za 450 zł. Ale to telefon na Windows Phone 8 - bardzo w Polsce popularny.

Link to post
Share on other sites

Dobry jest ale jednak wole Samsunga zawsze go miałem teraz mi się właśnie zrypał ten telefon do 450 to taki jak na razie potem jak stanieją s4/s4mini albo s3 to kupie takiego

No to sobie poczekasz i to długo :>

trend to telefon z 1 rdzeniowym procesorem. Daj Pan spokój ;P

Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak koledzy wyżej piszą - jest to zły wybór, a Twój upór na wybrany telefon sprowadzi Cię na ziemię w około dwa tygodnie po zakupie. Na początku będzie się wydawał, że jest ok, ale gdy bardziej zapełnisz pamięć zaczniesz mieć problemy z płynnością. 

 

Miałem i9000 - telefon całkiem niezły po wgraniu CM - chyba ostatni model Samsunga, który nie miał problemów z CM'ami i wszystko w nich działało jak należy. Następca - Galaxy S2 zawiódł mnie i po jego sprzedaży jestem szczęśliwym posiadaczem WP8.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

WP8 najgorsze co może być, same problemy. Moja lumia 620, którą dziś odebrałem z serwisu, jest totalnym syfem. Wszystko pięknie odebrałem z serwisu. Została wymieniona jakas elektroniczna część, i wgrany system od nowa.

Podczas ładowania telefon się 2 razy zresetował. Później resetował się co chwile. Będę zmuszony oddać telefon 3 raz do serwisu w przeciągu pół roku.

 

Polecam omijać lumie szerokim łukiem, ale na tym forum i tak ci będą próbować wcisnąć ten syf.

Link to post
Share on other sites

@up

Z poprzednich Twoich wypowiedzi jasno wynika, że nie potrafisz rozróżnić WP7 od WP8, więc daruj sobie podobne wypowiedzi jak wyżej. Jeśli masz problemy z telefonem, to oddaje się na gwarancję. W przypadku, kiedy telefon trzeci raz wraca do serwisu wymieniają na nowy.

Nawet gdybyś kupił nowego Maserati za okrągłą bańkę, mógłbyś się tułać po serwisach. Zależy do pecha. Z mojej orientacji mogę powiedzieć, że najczęściej zwracanymi telefonami do serwisu są telefony Sony, później Samsung. LG i Nokia jakoś dają radę i rzadko się słyszy o problemach w nich występujących.

Link to post
Share on other sites

@up

W przypadku, kiedy telefon trzeci raz wraca do serwisu wymieniają na nowy.

 

Aj bzdura totalna. Wysłałem raz na naprawę. Naprawili ale wróciłz uszkodzoną obudową. Zareklamowałem. Wróciłz naprawioną obudową i jeszcze znaleźli inną usterkę którą też naprawili....  jednakże wrociłz rozwalonym sllotem na simy.

Odesłałem ponownie to mi wmawiają iż ja go uszkodziłem........ i twierdzą iż serwis maja na najwyzszym poziomie ( Cyfrowe Centrum serwisowe w piasecznie) brnąc w zaparte, że nigdy by nie wypuścili od siebie uszkodzonego telefonu ( a przecież już raz mi taki chcieli wepchnąć..... co przecież zareklamowałem)....

 

Cyfrowe Centrum Serwisowe w piasecznie / 10

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...