Skocz do zawartości

[PSX RETRO] Pamiętacie to ?


Recommended Posts

Jak dla mnie nr 1 był Metal Gear Solid. Gra po prostu miazga. Robiła potężne wrażenie - dialogi, grafika, oprawa muzyczna - genialne doznania. Przeszedłem grę więcej niż 10 razy. Jedynka najlepsza z całej serii MGS. Klimat był miażdżący.

 

Świetny był też Crash Bandicoot, Quake 2, Syphon Filtery, Gran Turismo, Tekken 3, Spyro, Herkules, Driver, Colin i Ace Combat.

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites

Ja tam wszystko pamiętam, najlepiej wspominam Spyro, Crash'a, GT2, Drivery i NFS..

Przed tymi grami spędziłem kupę czasu.

Jeszcze w piwnicy mam gdzieś nawet oryginalne gierki.

 

@UP

Revolt bodajże, mam tą gierkę na bank :]

W piwnicy? a nie na honorowym miejscu na półce, razem z innymi grami?  :cry:

Link to post
Share on other sites

Kurcze a kojarzycie gre dla dwóch osób, w której przechodziło się etapy bijąc się miedzy innymi na ulicach, metrze ? Głównie się biło ale można było znaleźć bronie palne i oczywiście nie obeszło się bez bossa. Za nim nie pamiętam nazwy tej gry (jeśli wgl była ona na PS) Wybierało się jedną z kilku postaci było chyba kilka kobiet i typów z tego jeden na pewno był umięśniony drugi w takiej niebieskiej bluzie z poszarpanymi rekawkami... Tyle pamiętam :/

Link to post
Share on other sites

Alien Trylogy. Klimat i ta fajna muzyka. Pamiętam jeszcze "Descent" ale miałem tylko demo. U nas była taka wypożyczalnia to trochę gier widziałem ale raczej nie udawało się skończyć bo trzeba było oddać na drugi dzień a z kasą było różnie :-)

http://m.youtube.com/watch?v=pE116lSbwUc

 

http://m.youtube.com/watch?v=w--GLhyo4Zo

 

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Kurcze a kojarzycie gre dla dwóch osób, w której przechodziło się etapy bijąc się miedzy innymi na ulicach, metrze ? Głównie się biło ale można było znaleźć bronie palne i oczywiście nie obeszło się bez bossa. Za nim nie pamiętam nazwy tej gry (jeśli wgl była ona na PS) Wybierało się jedną z kilku postaci było chyba kilka kobiet i typów z tego jeden na pewno był umięśniony drugi w takiej niebieskiej bluzie z poszarpanymi rekawkami... Tyle pamiętam :/

Gekido?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...