Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Mam zamiar kupić sobie nowy telefon, mój budżet do 300 zł.

Moje wymagania:

- szybko i dobrze działający internet,

- polskie menu,

- płynne chodzenie gier,

- fajnie by było, gdyby miał aparat i lampę.

 

Myślałem nad Wildfire S oraz Xperią Tipo.

Link to post
Share on other sites

HTC WildFire S - potrafi się zamulać na Androidzie 2.x - mam go nadal  :) i jest to archiczny, bardzo - ale to - bardzo powolny sprzęt.  :) Tipo jest nie wiele lepszy. Też jeden rdzeń RAM'u prawie nie ma.  :) Masakra.

 

W zasadzie widze jedno rozwiązanie : używana Nokia Lumia 520 - można w komisach i na AlleDrogo  :) :) kupić za 300 zł egzemplarze z gwarancją - a za 350 zł widziałem nówki.

 

Lumia 520 spełnia prawie wszytkie Twoje wymagania : jest szybka i płynna, internet działa szybko ( w sensie przeglądarka internetowa :) ) - gry działają błyskawicznie, na Lumii 520 płynnie działa np. HALO Spartan Assault, ma całkiem niezły aparat. Nie ma diody doswietlajacej - ale to jedyny brak w Twoich wymaganiach.

 

Lumia 520 szybkością i wydajnością  konkuruje z 2 x droższymi telefonami na Androidzie - o porównaniu do WildFire S czy Tipo NIE MA mowy, oba nie mają najmniejszych szans.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do moich wymagań, to wiem, że troszkę za duże jak na tą cenę, jeżeli chodzi o gry, to nie są one dla mnie ważne.

Głównie chodzi tutaj o 3 pozostałe opcje, czyli płynnie działający internet, aparat (nie koniecznie z lampą) oraz polskie menu.

Link to post
Share on other sites

Jeśli bardzo się Upierasz na Androida to Vertis - choć ja mam poważne obawy co do niego. Wygląda ciekawie - ALE - wiele rzeczy wyglądało ciekawie i się skończyło kiepsko.

 

Jelsi nie zależy Ci bardzo na Androidzie to Lumia 520 będzie znacznie lepszym i bezpieczniejszym wyborem :

 

Jest najbardziej popularną Lumią na świecie - nie jestem pewny ale Lumia 520 to chyba 40% procent sprzedazy, w Polsce tez jest bardzo popularna - 20% rynku w Polsce to WP8 - a z tego 50% chyba to Lumia 520. Mamy aktualizacje, dostepność części, serwisów. 

I wydajnosć - bardzo dobrą wydajność.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

NIE - Zrozum - że te o których Piszesz to SZMELC, stare, przestarzałe dziadostwo. Jednordzeniowe proce, mało Ramu, niskie taktowanie. Nie ma mowy o sensownym działaniu.

 

W tak niskiej cenie to na ANdroidzie kupisz tani "no-name" sprzęt jak Vertis - który będzie coś prezentował.

 

Jedynym PEWNYM zakupem, który gwarantuje Ci szybkość, plynność pracy, aktualizacje - w tej cenie to Nokia Lumia 520.

 

To najlepszy wybór do 400 zł i tyle - ŻADEN inny telefon z L520 nie jest w stanie konkurować t tym przedziale cenowym.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...