Skocz do zawartości

jaki telefon [1200zł]


Recommended Posts

nie wiem jaki telefon wybrać, w chwili obecnej rozważam galaxy s3 (martwi mnie trochę wydajność, a wersji lte cena) i nexus 4 (martwi mnie niewymienialna bateria). mile widziane, ale niekonieczne, aby klawisz wstecz był na prawo od home. będę wdzięczna za opnie i propozycje :)

 

  • mój budżet : najchętniej do ok. 1200, max do 1350
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep stacjonarny/internetowy
  • nówka czy używka : tylko nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4-5''
  • preferowany system mobilny :Android
  • do czego będę używać urządzenia : rozmowy, smsy, dużo przeglądania stron, dużo maili, załączników, edycja plików przez google dysk
  • moje najważniejsze wymagania : stabilność i płynność, bo moja obecna xperia u jest na granicy wyczerpania pod tym względem :) nie gram, nie słucham muzyki, a zdjęcia robię sporadycznie, bo raczej na codzień innym aparatem
Link to post
Share on other sites

A czy myślałaś może o WP? Twoim wymaganiom bez problemu sprosta Nokia lumia 920 spokojnie kupisz nową z ładowarką indukcyjną i jeszcze trochę kasy Ci zostanie ( za tysiąc spokojnie kupisz ) bardzo płynny system i stabilny czego o androidzie nie zawsze można powiedzieć :)

Link to post
Share on other sites

A czy myślałaś może o WP? Twoim wymaganiom bez problemu sprosta Nokia lumia 920 spokojnie kupisz nową z ładowarką indukcyjną i jeszcze trochę kasy Ci zostanie ( za tysiąc spokojnie kupisz ) bardzo płynny system i stabilny czego o androidzie nie zawsze można powiedzieć :)

dzięki, ale nie, wp odpada. wolę jeden system na wszystkich moich sprzętach...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...