Skocz do zawartości

Zmiana Telefonu 1 Smartfon.


Recommended Posts

Witam wszystkich przedłużam umowę w plusie.

 

Proponują mi w plusie przedłużenie umowy.

 

W tej chwili posiadam telefon Samsung s7220 ultra classic juz pare lat około 6 jestem zadowolony z niego.

 

Jednak ma pewne ograniczenia. Dlatego zdecydowałem się na zmiane telefonu na smartfona.

 

Mam do wyboru:

 

Samsung galaxy Trend

LG Optimus L5 II

LG Optimus L7 II

Smartfon Plusa Kazam 5

Sony xperia E

 

 

Zastanawiam się nad LG Optimus L7 II lecz ma strasznie małą gęstość pikseli.

 

Może macie jakieś swoje propozycje.

Link to post
Share on other sites

Zacznij od :

 

Do czego Będziesz używał telefonu

Jakie Masz priorytety : długość pracy, gry, aparat fotograficzny itd. - nie Pisz że wszystko :) określ co jest najważniejsze a co mniej

Jaki system : Android czy Windows Phone 8 czy może iOS

Czy Będziesz chciał sie "bawić" w wgrywanie ROM'ów, zmienianie i ogóle "grzebanie" w telefonie czy nie.

 

Jaki Masz budżet, ile możesz dopłacić, jaka wysokośc abonamentu i czy możesz ew. przenieść numer do konkurencji gdyby ta dawąła podobne warunki ale lepsze telefony.

Link to post
Share on other sites

Moja dziewczyna ma w plusie więc tylko w plusie. Abonament 40-50 zl miesiecznie.

 

Dopłacić mogę z 250 zł do telefonu.

 

Aparat  przydało by się żeby był dobry nie mówie tu o jakiejś boskich zdjęciach. Marzy mi się Xperia SP ale jest za droga. Myślałem czy by może xperia L z dopłatą ale nie wiem czy jest taka możliwość. Używać będę do internetu grania zdjęcia oglądanie filmów. Przydało by się żeby bateria trzymała te 2 dni przy sporym użytkowaniu. Albo chociaż od 6 rano do 22 żeby nie padala po 5 godzinach.  Jestem za androidem.

 

A LG Optimus L9 II ?

Edytowane przez Sezam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...