Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki system preferujesz ? Bo w cenie do 1400 zł to Kupisz praktycznie każdy telefon. 

 

Jak użyszkodnikujesz telefon : Dzwonienie, SMS'y, Muzyka, Internet, co wazniejsze wydajnosc czy długość pracy? I nie pisz, ze wszystko :) :)

Link to post
Share on other sites
  • mój budżet :1200-1400
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :Salon Play(bądź allegro)
  • nówka czy używka :Nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :4,5cala minimum
  • preferowany system mobilny :Android
  • do czego będę używać urządzenia :Internet/Przeglądanie filmikow/granie
  • moje najważniejsze wymagania :Preferuje Androida chociaż jeżeli jest coś lepszego to mogę pójść na inny system
    |||||| Jeszcze jedno jeżeli by się dało dual sim bo mam internet na sim i nie mam jak wykorzystać ale jak nie będzie to płakać nie będę
Edytowane przez ifapijakk
Link to post
Share on other sites

w tej cenie dobrym smartfonem będzie LG optimus G

napisze w skrócie bo zaraz zmykam do pracy i nie mam czasu:

+bardzo dobry ekran Hd IPS 4,7" (znacznie lepszy niż np sgsIII)

+bardzo dobre wykonanie,spasowanie

+2 GB ram

+bardzo wydajny procesor snapdragon s4pro z grafika andreneo320

 

-brak slotu na kartę pamięci (wbudowanej jest 32gb wiec dosc sporo)

-tył pokryty szkłem-wygląda to świetnie ale może byc wrażliwe na upadki

-Lg mimo wyraznej poprawie w tej dziedzinie,nie przykłada sie do aktualizacji.w tel siedzi android 4,1.

-aparat-temat rzeka mimo wszystko dałem go do minusów.robienie zdjęć to naprawdę jakiś..rebus xD raz zdjęcie wyjdzie świetne,za drugim razem fatalne.Jakość nagrywanych filmow dla odmiany jest ok.

więcej napisze jak wrócę z pracy.

pozdrawiam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xperia Z, zetka chodzi wlasnie po 1300-1400. Chyba, ze interesuje Cie cos wiekszego. Wtedy Note 2 jest swietnym wyborem(wbrew pozorom wydajnoscia nie ustepuje s4 z powodu nizszej rozdzielczosci). Wyswietlacz bardzo dobry no i ten czas na baterii.. Jeden z najdluzej dzialajacych smartphonow na ladowaniu(tych mocnych).

Link to post
Share on other sites

Ze względu na wykonanie,design,ekran,dźwięk,wydajność i nakładkę systemową śmiało mogę polecić HTC One,szczególnie w wersji srebrnej,na minus aparat,porównując z konkurencją.

 

Ogólnie w mojej opinii ma to coś,czego nie ma żaden telefon na rynku.

Link to post
Share on other sites

dzumms, "Jeszcze jedno jeżeli by się dało dual sim bo mam internet na sim i nie mam jak wykorzystać ale jak nie będzie to płakać nie będę"

 

Z tego wynika, że dual sim jest ważny, lecz nie jest obowiązkowy. U nas nie ma wielu dobrych dual Sim, jedynie chińczyki.

 

A teraz na temat - według mnie najlepszą opcją będzie albo LG Optimus G albo HTC One. Według mnie ten drugi jest jednak lepszym smartfonem i to w niego bym celował.

 

DeNeB, nie oszukuj, HTC One jest piękny w każdym kolorze :D

Link to post
Share on other sites

Dobra, ale jak ktoś ma takiego sima i prosi o znalezienie takiego telefonu to chyba wypada postarać się i poszukać takiego fona. Ma się sim marnować? Dzisiaj czytałem o moto g dual sim. Również warto ją zobaczyć. Telefon można kupić w europie.

Tutaj moja 3 propozycja

http://zopotel.pl/glowna/45-zopo-zp980.html

Jak telefon na być z polskiej dystrybucji to polecam goclever insignia 5. Tylko trzeba kupić standardową 5 z 720p. 5 cali ips, 4 rdzenie, dual sim, 1gb ram i niska cena.

http://komorkomania.pl/597,goclever-insignia-5x-to-smartfon-malej-firmy-ktorego-bym-sie-nie-wstydzil

Link to post
Share on other sites

miałeś gdzieś w sklepie jakimś w reku optimusa G i xperie Z?

pierwsze co rzuca sie w oczy to paskudny (względem optimusa) obraz w xperii. obraz jest jakiś taki mętny a czerń to raczej szarość.

w Lg masz jeden z najlepszych ekranów pod względem jakości. dużo osób (w tym ja) uważa ze LG-kowe IPSy sa lepsze od samsungowych AMOLEDow. a to o czymś świadczy.

xperia jest wykonana na takim samym poziomie co optimus.z tym ze optimus ma z tylu szkło gorilla glas (nie zbiera rys).xperia ma zwykłe szkło

xperia jest wodoszczelna-teoretycznie ponieważ wiele słyszy się o zalanych telefonach.

xperia ma slot na kartę pamieć

xperia mimo wszystko ma trochę lepszy aparat.

to tak w skrócie.Mnie od xperii dosłownie odrzuca ekran...i nic na to nie poradzę :D

pozdrawiam

PS zapomniał bym-jesli chodzi o wydajnosć to sa to niemal identyczne telefony-taki sam procesor takie samo GPU i tyle samo pamieci ram

przyjrzyj sie temu filmikowi.widac tam doskonale roznice w obrazie miedzy tymi dwoma modelami Edytowane przez mazi12435
Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu wybrał jednak tego HTC One - wydajność porównywalna z LG Optimus G i Xperią Z, lecz ma lepszy ekran, jest b. dobrze wykonany i lepiej wygląda. Aparaty cała 3 ma na podobnym poziomie.

 

Jak już kupisz którykolwiek z tych telefonów to radzę go ubezpieczyć, bo co z tego że mogą ci naprawić skoro szybka często jest klejona do wyświetlacz i wymiana całości to koszt powyżej 500 zł (ubezpieczenie to ~10 zł/m-c, obejmuje praktycznie wszystko).

Link to post
Share on other sites

Tabalan co za głupoty piszesz. Gdzie wydajność porównywalna? Może tylko w pracy androida. Wystarczy uruchomić kilka wymagających aplikacji i będzie mega różnica. Z aparatami to już całkowicie wyskoczyłeś :D:D:D htc ma za mała liczbę pikseli. Dzięki temu, że jest ich mało w matrycy są duże i lepiej naświetlone. I to tylko jedyny plus. Zdjęcia mają małą ilość szczegółów, uniemożliwione jest bezstratne kadrowanie czy szczegółowy zoom fragmentu.

Link to post
Share on other sites

Nie ale tylko chcialem pokazac jaki model :P widzialem ze faktura vat-marza

 

LG G2 będzie to najlepszy wybór. Sam go posiadam lecz ja mam wersje z 32gb pamięci . Telefon zachwyca ekranem oraz jego ekstra odwzorowaniem kolorów. Posiada on mnóstwo przydatnych rzeczy które przydają się w codziennym użytkowaniu a jego konifugrowalność jest mega. Aparat robi naprawdę najlepsze fotki dodatkowo w wieczorem czy w nocy też robi dobre zdjęcia przekonasz się sam. A jeśli ktoś tu powie że ten tel się nie nadaje to niech się schowa i poczyta trochę lektury ... 

 

tu masz recke --> 

 

i tu --> http://android.com.pl/recenzje-2/18897-lg-g2-recenzja/

 

G2 nie jest tak wypromowanym telefonem jak te inne buble od samsunga czy noki ale ja mogę Ci śmiało polecić że będziesz zadowolony i po otoworzeniu ekran zrobi na Tobie ogromne wrażenie. Jeśli 16 gb Ci starczy to oki go bierz a jak mało no to szukaj od kogos kto przedłuza umowe wersji 32gb .

 

@ Rysioo no i co z tego ze tel jest z allegro ?? I tak wyszedł z tej samej fabryki co reszta. W wielu przypadkach ludzie mówią o polskiej dystrybucji jednak firmy stosują mały haczyk kupują smartfony i telefony w wersji na europejską a naklejają na pudełkach wersja POL a zwykły klient przepłaca o kilka stówek z powodu naklejki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...