Skocz do zawartości

Opłacalny tel. z pamięcią masową


Recommended Posts

Witam poszukuje opłacalnego(jakoś/cena) telefonu tak do 500 zł coś takiego jak nokia lumia 620 ale mamy pewne zastrzeżenia.

Posiadam aktualnie Iphona 4s ale jeśli muszę wykupić program aby odtworzyło mi plik w wordzie to mnie szlak trafia. Nie można wgrać żadnych innych plików nie ważne czy telefon je odtworzy czy nie bo porostu brak pamięci masowej. Zresztą żeby wgrać nieliczne pliki odtwarzane przez tel. takie jak muzyka też trzeba się bawić przez program itunes zamiast po prostu zrobić kopiuj wklej.. Totalny idiotyzm lub chęć napchania kieszeni do granic możliwości przez producentów.

Pozatym to co  mnie najbardziej interesuje w nowym telefonie to:

4- 4,5 wyświetlacz w dobrej rozdzielczości 

szybkość reakcji podczas użytkowania zwłaszcza internetu ( sprzęt nie musi być jakiś super aby grać w najnowsze gry ale nie tak słaby by było widać różnice podczas przeglądania neta)

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ;)

 

Link to post
Share on other sites

Nokia Lumia 720 - była by najlepsza dla Ciebie :

 

Ekran 4.3 cala, Pakiet Office, slot na kartę Micro SD do 64 GB, szybki, płynny, IE w WP8 jest rewelacyjny :) dziąła bardzo dobrze. Jest widziana jako Dysk Wymienny, nie potrzebujemy iTunes, mamy standardowe łącze Micro USB.

Do tego bardzo dobry aparat z jasnym obiektywem, bardzo dobry dżwięk - ale musimy dokupić dobre słychawki :) bo te z zestawu - napisze tak : są i na tym skończmy :) :) 

Do tego mamy bardzo dobra jakosc telefonu, materiały, spasowanie jest naprawdę świetne.

 

Ogólnie jak Miałes iPhone - to Lumia będzie idealna - szybka, płynna, prosta - i do tego brak iTunes i nietypowych kabli.

 

Teraz troszkę złych wiadomości : uzywane Lumie 720 zaczynają sie od 600 zł - zas nowe to wydatek 700 zł - moim zdaniem warto dołożyć. Dostajesz świetny telefon, ktróy po przesiadce z iPhone nie Będziesz się męczył.

Link to post
Share on other sites

Każda Lumia z WP8 jest widziana jako Dysk Zewnętrzny - dokładnie tak jak Android.  A co chcesz wgrywać? Na WP8 jest masa programów, darmowych też. Co więcej non-stop sa promocje i można za darmo trafić programy i gry.

 

Na Lumię tez możesz wgrywać nie podpisany soft - wystarczy zalożyć konto DEV - ae po co? 

 

Ja od pół roku mam Lumię a wcześniej miałem 4 latat Androida - i nie spotkałem programu na Androida którego bym nie zastąpił na WP8. 

 

Na początku też chciałem kombinować - mam nawet konto Dev - ale nie używam go. Bo nie ma potrzeby.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...