Skocz do zawartości

Cichy komputer + monitor do 4 tys. prace biurowe + grafika


Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc w złożeniu zestawu:

 

  • Zastosowanie komputera: prace biurowe, trochę PhotoShopa i Lightrooma (ale bez żadnych wycudowanych ciężkich obróbek, internet)
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 4 tys.
  • Których części potrzebujesz?: zestaw z monitorem i klawiaturą
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Specjalne wymagania: absolutnym priorytetem jest cicha praca zestawu

 

W tym wątku: http://forum.benchmark.pl/topic/93978-zestaw-do-domu-ok-3000-z%C5%82-prace-biurowe-gry/?do=findComment&comment=1071532 kolega kajitsu złożył mi zestaw, z którego jestem bardzo zadowolony (zwłaszcza z obudowy), ale minęło juz trochę czasu, może da się jeszcze coś ulepszyć w nowym zestawie?

Jak napisałem absolutnym priorytetem jest cichość zestawu.

W tej chwili pracuję na monitorze: Dell 23" LED U2312HM - jestem zadowolony, ale może zaproponujecie coś innego?

W zestawie chciałbym mieć dwa dyski: SSD oraz HDD jako magazyn.

W tej chwili pracuję na klawiaturze SideWinder X6 - mega wygodna, nie musze mieć aż takiego wysokiego modelu, ale bardzo potrzebne jest mi podświetlenie klawiatury.

Z czasem do tego zestawu będą dokładane dyski HDD do 6-7 szt po 2 TB, to jest istotne przy wyborze płyty głównej i zasilacza oraz obudowy.

 

Podsumowując: pracuję późnym wieczorem, potrzebuję bardzo cichego zestawu z podświetloną klawiaturą i chcę, żeby komputer przyjechał do mnie złożony.

Edytowane przez Dares
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...