Skocz do zawartości

Co wybrać? Sony, Samsung czy ZTE?


Recommended Posts

To abonament mojego taty który jest już w orange kilkanaście lat :) Wysokość abonamentu to 55zł + internet siostry co daje chyba ok 80-90 zł ale chyba i tak nie moge liczyć na jakieś promocje :) Też mi się wydawało że Sony jest najlepszy. A czy wiecie coś więcej na temat grafiki tego Samsunga czyli Broadcom VideCore IV? Bo czytałem że względem pierwszego galaxy core obcieli tylko ram i pamięć wewnętrzną ale okazuje się że jest inny procek i grafika :)

Link to post
Share on other sites

NIE dajcie się zrobić w wała :) - w tak wysokim abonamencie - większośc telefonów jesy za 1 zł. Przykładowo przedłużajac umowę i wybierajac Smart Plan Multi za 90 zl mamy : Xperia SP za 1 zł, Nokia Lumuia 920 za 1 zł, Lumia 925 za 99 zł - Samsungów nie zdążyłem sprawdzić - bo strona Orange jest w tym momencie niedostępna :) :) Ale podejżewam, ze Samsungi też będa w niskich cenach. I są to telefony z wyższej pólki - znacznie lepsze niż te zaproponowane. Jak strona ruszy to posukamy Samsungów.

 

Płacąc tak wysoki abonament - musicie się targować - bo obecnie mozna bardzo szybko przenieść numer do konkurencji.  :) :)

 

Napisz jeszcze czego oczekujesz od telefonu i do czego będziesz go uzywał.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Aha :) 2 lata temu mojemu tacie wcisnęli nokie ashe 302 wartą 350zł .. . Tak jak napisałem sporo używam internetu i lubię sobie trochę pograć :) Ale nie wiem właśnie bo chyba internetu już nie będzie przedłużał :)

Edytowane przez Randori
Link to post
Share on other sites

Preferencjie co do systemu? Android czy może być Windows Phone 8 ? Czy Bedziesz wgrywal ROM'y, kombinowal czy może Będziesz poprostu go używał?

 

Ile ew. możesz dopłacić i czy była by mozliwa taka ocja : abonament bez telefonu - a więc znacznie niższy a telefon kupiony na raty : często taka opcja wychodzi taniej niz wyższy abonament i telefon u operatora.

 

Salony często "wypychają" zapasy - jest to nagminne - u kazdego operatora :) bez różnicy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...