Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry, Zamierzam dokonac zakupu telefonu na ktory jestem w stanie wydac max. 800zł, bardzo ciekawia mnie smartfony firmy lenovo, gdyz maja dobra oferte  za duze mniejsze pieniadze niz np. samsung, czy sony. Czy uwazacie ze warto kupic wlasnie z tej firmy smartfon czy lepiej dolozyc, do bardziej sprawdzonych firm jesli chodzi o produkowanie telefonow i smarfonow. Jesli uwazacie ze warto bylbym bardzo wdzieczny jesli wymienili byscie najlepszy model, poniewaz sam mam problem wybrac z powodu duzego wyboru, telefon bedzie mi sluzyl przede wszystkim do przegladania na internecie, czasem do gier, jesli chodzi o aparat nie mam wielkich potrzeb mysle ze 5-12Mpx w zupelnosci wystarczy. Z gory dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że najlepszą opcją byłoby kupno Motoroli Moto G przez Amazon, wybierając ofertę "Fullfilled by Amazon". Wtedy masz i porządny telefon i taką gwarancję, która zawstydzi nawet te nasze rodzime :D

 

Lenovo robi porządne smartfony, lecz gwarancję masz w Chinach. Z takim budżetem bym celował w coś z serii P, ponieważ mają one fantastyczne baterie i dobrą wydajność. P770 ma 3500 mAh i 4,5", a P780 4000mAh i 5". Oba powinny spokojnie zmieścić się w budżecie.

Link to post
Share on other sites

OO rysiooo juz jest i z swojim " polecam nokie ". A teraz czekamy na Rivena. Ten nam powie ze Lenovo jest beeee a tez nam poleci Nokie a system WP.

Jesteś cie już nudni. 

 

Ja mam Lenovo A760. Zamówiony z Chin. Sprawuje się świetnie. Byl tak tani,ze się gwarancja  nie przejmuje. Jak się zepsuje zamówię drugi.He he.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jeżeli chodzi o gwarancję http://www.amazon.co...&s=home-theater

Dotyczy to wersji, która kosztuje około 160 funtów, do tego dolicz 30 funtów za gwarancję i taki zakup wynosi Cię 190 funtów, co wychodzi 900-1000zł, więc za tyle lepiej poszukać Nexus 4.

 

 

 

OO rysiooo juz jest i z swojim 

 

Jesteś cie już nudni. 
 

 

Może weź książkę/słownik do ręki i poczytaj przed następnymi wypowiedziami, bo to co prezentujesz jest masakrą.

Dla ścisłości - autor w opisie tematu nie zaznaczył jaki ma być system, a zaproponowany przeze mnie telefon spełniał wszystkie wymagania założyciela tematu.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Prosze.  http://www.aliexpress.com/store/group/Lenove-Smart-Phone/412402_211645329.html

 

U tego sprzedawcy kupują przeważnie Polacy. Jest ogarnięty a wie co i jak. Opinie na dole. Sam monitoruje przesyłkę a pisze ci na maila. Nie ma super tanie te telefony ale daje prezenty a jest pewniak. Przesyłką do Polski kolo 20 dni. Płacisz tylko vat. 23%.

 

Jak wydać do wyboru do koloru. Polecam A820. Szkoda ze S820 jest tylko czerwona bo jest świetna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...