Skocz do zawartości

Laptop do 2600 z dużą rozdzielczością.


Recommended Posts

Witam

Poszukuję laptopa do 2600. Laptop zasadniczo do domu, głównie do oglądania filmów i grania w gry typu League of Legends, World of tanks czy starcraft 2 (ważne by dało się w te tytuły przyjemnie grać, nie koniecznie na full detalach) Ważne bym miał rozdzielczość minimalnie 1600x900(obojętnie jaka przekątna). Matowy ekran zawsze byłby mile widziany ale nie będę się oszukiwał z ilością dostępnych za tą kwotę wiec akurat ten aspekt jest dla mnie mało istotny. Systemu operacyjnego laptop nie musi mieć gdyż ze studiów mam dostęp do licencji microsoftu. Fajnie gdyby laptop był dobrze wykonany. Jeśli chodzi o marki to nie chciałbym acera czy asusa, gdyż lekko zraziły mnie do siebie ich produkty, które miałem okazję użytkować, a tak to obojętnie. Na chwilę obecną znalazłem Lenovo IdeaPad Z710 ale ponoć jest niestabilny przy intensywnej pracy. (może ktoś rozwieje wątpliwości na jego temat :) )

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z matrycą full hd Msi cx61 z i5 i gt730

Tylko w takiej rozdzielczości grafika ma dużo do roboty.

 

To lenovo jest całkiem nie najgorszą opcją.

Co do matryc. Czemu Ci zależy na hd+? Względem Hd to tylko kilka pixeli. Skok w jakości obrazu ( odwzorowanie kolorów etc) daje dopiero matryca full hd ale w tym budżecie ciężko będzie z wydajnosćią w takiej rozdzielczości.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Zależy, gdyż do tej pory miałem Della Inspirona E1505 z matrycą HD+ i nie wiem czy nie będzie mi strasznie przeszkadzać przeskok na mniejszą rozdziałke, czy nie będą mi się pixele "rzucać" w oczy przy użytkowaniu. 

Edytowane przez ghordio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...