Skocz do zawartości

Gwarancja dysku WD - czy dysk podlega gwarancji.


Recommended Posts

Witam serdecznie. Na wstepie chcialbym napsiac, ze szukalem odpowiedzi na zaistniala sytuacje jednak niestety jej nie odnalazlem dlatego zwracam sie do Was z prosba o pomoc. Ktoregos pazdziernikowego dnia 2012 roku zakupilem zewnetrzny dysk twardy firmy WD na angielskim amazonie. Niestety dysk twardy odmowil mi niedawno posluszenstwa. Zarejestrowalem sie na stronie WD w celu sprawdzenia dlugosci gwarancji wpisujac numer seryjny dysku i ku mojemu zdziwieniu dysk byl obejty gwarancja do 11.01.2014 roku a nie pazdziernika 2014 roku. Tego samego dnia czyli 7 stycznia 2014 zarejestrowalem produkt i wyswietlilo mi, ze dysk jest objety gwarancja do pazdziernika 2014. Widzac te niescislosci postanowilem tego samego dnia utworzyc wniosek RMA produktu z pozytywnem skutkiem. Dzisiejszego dnia wchodzac w historie wnioskow RMA widnieje info. o przeslaniu wniosku 07.01.2014, niestety gdy chcialem sprawdzic status gwarancji widnieje "brak ograniczonej gwarancji" i tu chcialbym dowiedziec sie co jest grane?. Dodam jeszcze tylko, ze dysk zostal wyslany do producenta 15.01.2014 czyli teoretycznie po minieciu gwarancji przed rejestracja produktu(po rejestracji gwarancja byla do pazniernika 2014). Czy fakt, ze dysk zostal wyslany po tym terminie moze byc powodem tego stanu rzeczy?, czy raczej nie powinno stanowic to problemu i gwarancja powinna zostac uwzgledniona  bo wniosek RMA zostal utworzony przed 11 stycznia?. Sorrki, za zarzucenie Was taka iloscia dat ale chcialem jasno nakreslic sytuacje. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...