Skocz do zawartości

Problem z wyborem laptopa...


Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: 2800 zł do 3300

2) Rozmiar matrycy 15.6

3) Główne zastosowanie Głownie granie przez około rok później już tylko internet...

4) Miejsce użytkowania: Tylko w domku

5) Wymagania specjalne: żeby nie parzył jak mój obecny Hp dv7

7) System operacyjny: oczywiście bez systemu:)

8) Własna propozycja: Lenovo Y510p , MSI GE60 2OD-270XPL

 

 

     Witam wszystkich forumowiczów!

Mój problem polega głównie na tym że w trakcie mojej całej przygody z komputerami miałem tylko jednego laptopa i mam go nadal a jest nim HP dv7 4015ew bodajże... Kupiłem go parę lat temu dla żony a sam miałem wtedy budę z i7 2600k + gtx 580 więc nie spoglądałem nawet w stronę HP:) Jednak bardzo szybko zostałem zmuszony przez życie do sprzedaży mojego kompa i został mi nędzny laptop który na początku przynajmniej nie parzył lecz po kilku miesiącach intensywnego użytkowania chyba sie przepalił bo dogrzewa mi mieszkanie pomimo wymiany pasty na procku i gpu... Strzeszczę się: W 2015 roku na wiosnę zamierzam kupić solidną budę za około 6tyś lecz do tego czasu muszę w cos pograć... i to raczej na monitorze Fhd...Msi ma ciut (no właśnie ile?) wydajniejszą grafikę. Ale podobno kiepską jakość wykonania i plastikowy wygląd... Lenovo zaś ciut słabszą grafikę ale podobno jest lepiej wykonany i chłodniejszy co po tym roku użytkowania przez moja osobe przyda się mojej żonce...Dlatego sam juz nie wiem kupic MSI i lepiej pograć przez ten rok czy kupic Lenovo i później mieć spokój z żoną ( obudowa trzeszczy! laptop mnie parzy! itp.) Pomocy:)

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...