Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Potrzebuję pomocy w wyborze telefonu z funkcją dual sim.

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: max 450zł,

2) System operacyjny: Android bądź Windows Phone,

3) Wymagania specjalne: Dual Sim, Wi-Fi, 

4) Własna propozycja (model wybrany samemu): Pentagram Combo 4-Core, Sony Xperia E dualAlcatel One Touch M'Pop 5020D

 

Z góry dziękuje za pomoc.  :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jestem w kropce i nie wiem który telefon mam wziąć.

Potrzebuję telefonu z dobrą baterią i obsługą 2 kart sim.

 

GSmart AKU A1 lub Pentagram Combo 4-Core.

Który według was byłby lepszy pod względem pracy na baterii i obsługi 2 kart sim. Jeśli chodzi o wydajność to pewnie tak będą wydajniejsze niż mój obecny HTC ChaCha. I najważniejsze aby ekran się za mocno nie rysował.

Jeśli macie inne propozycje to bardzo bym prosił o podanie . Cena max 500 zł , obsługa 2 kart sim oraz dobra bateria. 

 

Z góry dziękuję za pomoc.  :)

Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo. Jak Ci się nie śpieszy (rozsyłać mają pod koniec stycznia) to na papierze telefon prezentuje się wybornie (w tej cenie). Biorąc pod uwagę, iż poprzedni model Vertis zebrał wcale nie najgorsze recenzje to moim zdaniem może być ciekawie:

 

http://allegro.pl/telefon-smartfon-overmax-expi-quad-gps-ips2-4-5-i3879935827.html 
 

Link to post
Share on other sites

hmm wg mnei powinieneś wybierać miedz tym gsmartem a vertisem

Ciekawie dość wygląda ten vertis. MA aparat 8 mpx vs 5 choć to akurat nie świadczy o jego jakości....

Te podzespoły ma dziwne. Procesor  broadcoma nei wiem jak to sie spisuje. Gpu vivante jakieś wg tego zestawienia wypada znacznie lepiej niż gpu z gsmarta

http://kyokojap.myweb.hinet.net/gpu_gflops/ no ale w necie nie ma żadnych informacji o ty tel. Narazie przedsprzedaż.

Link to post
Share on other sites

Zdawało mi się, że jak wczoraj czytałem o tym modelu to było napisane 8 gb i dlatego mnie zainteresował :) może źle doczytałem, albo błąd.


Zdawało mi się, że jak wczoraj czytałem o tym modelu to było napisane 8 gb i dlatego mnie zainteresował :) może źle doczytałem, albo błąd.

Link to post
Share on other sites

Dane z twarzoksiążki: 

Wymiary smartfona to: 134*67*10,5 mm

Dostępność: koniec stycznia/początek lutego

 

Rozmiary mocno zbliżone do One Touch Idol, który de facto ma większy ekran o 0.2 cala. Można wnioskować, że ramki do najcieńszych należeć nie będą. Sam telefon zresztą też (np. SIII ma 8,60 mm)

 

Dzumms. 8GB widnieje tylko i wyłącznie na aukcji. I jest to błędna informacja.

Edytowane przez Jurij
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...