Skocz do zawartości

settlers 7


Recommended Posts

Pierwsze kilka misji jest totalnie dla dzieci :co:

Tak prowadzą tam za rączkę że masakra, sprowadzają się do tego - wybuduj to, zaczekaj aż żołnierze dołączą, przejmij 'włość' kogoś innego itp. ogólnie gra nawet, nawet

Obsługa gry jest czymś nowym,a zarazem starym.Ostatnie lata setlers bylo zwyklym RTSem więc dla kogoś kto nie grał w pierwsze części byłoby cieżko ogarnąć o co chodzi.Twórcy gry z góry zapowiedzieli że kampania ma być scalona z samouczkiem.
Link to post
Share on other sites

Gra jest jak najbardziej super, bardzo klasyczna a zarazem posiadająca sporo nowoczesnych rozwiązań, choć osobiście rozśmieszyło mnie połączenie jej z facebookiem :). Najbardziej przypomina część 1 i 2 jest to typowa strategia, gdzie jednak trzeba regulować i patrzeć czego brak w państwie i jakie są jego zapotrzebowania, ale szybko można się do tego przyzwyczaić :o

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

A ja troszeczkę odświeżę temat. Mam pewien problem. Zainstalowałem do R4890 najnowsze sterowniki (wersja preview) ze strony AMD i rozłażą mi się tekstury w głównym menu. Obraz przypomina wersję stereoskopową taką jak w filmie 3d. dwa obrazy przesunięte względem siebie. czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio zaczęło mnie ciągnąć do jakiejś lekkiej strategii ekonomicznej pokroju The Settlers 7, więc... postanowił zakupić owa grę. Po kilku godzinach zabawy nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Naprawdę świetna, prześliczna i bajecznie klimatyczna produkcja. Cudowny comeback kultowej serii, która przez ostatnie lata upadała. Nie licząc udanego "Dziesięciolecia", to od czasu drugiej części cała marka powoli się staczała, aby osiągnąć dno przy piątej i szóstej odsłonie. "Siódemka" nie jest bez wad, ale stanowią one zaledwie niewielkie niedogodności, jeżeli przyjrzeć się pozostałym i wielkim zaletom tej strategii. :P Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Osadników. ;)

 

Troszkę szkoda, że ogólnie tryb multiplayer leży, tzn. mało kto w niego gra. Może któregoś pięknego dnia w końcu uda mi się kogoś znaleźć do zabawy. :zamykamy: Poniżej znajdziecie mój filmik z omawianych Settlersów, który nagrałem dzisiejszej nocy. Postaram się później coś innego pokazać, ale na razie te 15 minut powinno wielu osobom w zupełności wystarczyć. :P Magia Settlersów wciąż działa. :)

 

Link to post
Share on other sites

Gra bardzo fajna, niestety rowniez BARDZO latwa, dopiero 2 ostatnei misje i to na poziomie trudnym moga przyprawic troche klopotow

Do tej gry dokopsowali nowe mapy i "Kroniki Tandrii" czyli dalszy ciąg kampanii i tu mapki są dość ciężkie.

Ps.ta gra w 1920x1080 na full detalach strasznie daje popalić dla kart NV,mało tego to 3GB ram nie wystarcza-najlepiej mieć system 64bit.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...