Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przejrzałem forum lecz nie znalazłem wystarczającego tematu dla mnie, lub mam pewne wątpliwości.

Poszukuję myszy do ok. 70zł, przewodowa/bezprzewodowa to w sumie bez znaczenia, istotne są przyciski boczne, przycisk od zmiany DPI itp wchodzi jak najbardziej w grę. Liczy się dla mnie funkcjonalność, wygoda, jakość materiałów, brak V-Tracka bo wyczytałem że to zło.

Aktualnie posiadam mysz Esperanza EM113 i szukam wymiarami zbliżonej do tej myszy lub X7. Mysz będzie używana od przeglądania stron do grania w FPSy, chwyt myszy to claw/palm grip.

Moją uwagę zwróciło kilka gryzoni a mianowicie:

A4TECH X7 747

A4TECH Bloody V5/V7 - lecz tu nie do końca jestem pewien bo gdzieniegdzie widziałem że jest tam sensor PixArt a z tego co czytałem to średnie rozwiązanie.

Tracer Ghost 5050

Gigabyte M6900

 

Jestem też otwarty na inne propozycje gryzoni.

Edytowane przez Resident
Link to post
Share on other sites

Ja obecnie używam A4Tech X7 X748K i jestem bardzo zadowolony. Fajnie można sobie z na niej pograć oraz poprzeglądać neta (jak nie chce mi się zbytnio ruszać ręką to 3,2k dpi i do przodu, kursor sam lata :] ). Przycisk zmiany dpi to fajna sprawa, dosłownie w jednej chwili zmieniamy dpi jak nam pasuje. Dwa przyciski z boku myszki są fajne do przeglądania Internetu (np. cofnięcie po poprzedniej strony), teraz jakąkolwiek inną mysz uważam za złom jeśli nie ma takich przycisków, już nie wyobrażam sobie myszki bez nich :) Jest bardzo wygodna, jak masz większe dłonie to będzie idealnie pasować. Po pierwszej godzinie używania tej myszy odczuwałem malusieńki dyskomfort poprzez jakby wżynającą się w kciuk gumową strukturę (rzeźbioną w górki w kształcie pasków), ale do tego szybko się przyzwyczajasz i potem tego nie czujesz, ale warto o tym wspomnieć. Jak najbardziej polecam, teraz na allegro cena + wysyłka to ~60zł, bierz od razu :)

 

EDIT: Błąd poprawiony, dzięki. Co do tego v tracka - tak mam coś takiego. W moim odczuciu nie jest to takie tragiczne jak to ludzie płaczą na forach, mam tą mychę ze 3 miechy i jakieś niekontrolowane przesunięcie się kursora w lewy górny róg ekranu zdarzyło się bardzo rzadko (moźe ze 3-4 razy, zawsze przy minimalizowaniu gry). Myślę, że skoro szukasz czegoś w tej cenie, nie jesteś bardzo wymagający i da się na takie incydenty przymknąć oko. A uwierz mi, że zdarzają się naprawdę rzadko.

Edytowane przez yozone
Link to post
Share on other sites

Ja obecnie używam A4Tech X7 X478K i jestem bardzo zadowolony. Fajnie można sobie z na niej pograć oraz poprzeglądać neta (jak nie chce mi się zbytnio ruszać ręką to 3,2k dpi i do przodu, kursor sam lata :] ). Przycisk zmiany dpi to fajna sprawa, dosłownie w jednej chwili zmieniamy dpi jak nam pasuje. Dwa przyciski z boku myszki są fajne do przeglądania Internetu (np. cofnięcie po poprzedniej strony), teraz jakąkolwiek inną mysz uważam za złom jeśli nie ma takich przycisków, już nie wyobrażam sobie myszki bez nich :) Jest bardzo wygodna, jak masz większe dłonie to będzie idealnie pasować. Po pierwszej godzinie używania tej myszy odczuwałem malusieńki dyskomfort poprzez jakby wżynającą się w kciuk gumową strukturę (rzęźbioną w górki w kształcie pasków), ale do tego szybko się przyzwyczajasz i potem tego nie czujesz, ale warto o tym wspomnieć. Jak najbardziej polecam, teraz na allegro cena + wysyłka to ~60zł, bierz od razu :)

 

Tak wiem o zaletach tej X7 dlatego w nią celuję. Swoją drogą chyba chodziło Ci o X748K a nie 478k ;) I wiem, że jest wygodna ponieważ przymierzałem się do niej. Jednak wiele podobnych modeli tej X7 ma V-tracka a podobno to słabo się sprawuje. Ty masz też V-track?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...