Skocz do zawartości

Temperatury w 4 letnim lapku


Recommended Posts

Siema, jak zły dział to sorry  :menda: Mam problem ostatnio z temperaturami po lekkim OC.

Laptop to http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K51AC/#specifications

Od nowości <końcówka 2009> nie była zmieniana pasta na 99% był tylko przedmuchiwany sprężarką :D

Dziś sprawdzałem temperatury i trochę się przeraziłem :D 
Po 10 minutach w OCCT temperatury doszły do 85 C  :peace:

Foto

Dodam, że laptop chodził na "wysoka wydajność"

Po zmianie pasty dużo zejdą temperatury? 

Czy na karcie graficznej też jest radiator? - nigdy nie rozkręcałem laptopa.

Edytowane przez djmrowa
Link to post
Share on other sites

Ja na swoim laptopie w lecie miałem nawet 95 C podczas grania. Procesor Amd Athlon II P320. Co zrobiłem ?? Z pomocą przyszedł mi odkurzacz  :banan: Przytykasz do każdego otworu i wciągasz syf. Po tym zabiegu temperatury podczas grania max 65-70 w upalny dzień.

 

 

 

Po zmianie pasty dużo zejdą temperatury? 

A co do pasty. Możesz ją wymienić, na pewno da to spadek temperatur.

Link to post
Share on other sites

odpal 3dmark11 razem z demo i zobacz jakie bedziesz mial temperatury bo praogramy typu OCCT prime 95 czy intel burn in test katuja na maxa kompa nie masz praktycznie zadnych szans osiagnac normalnie grajac czy uzywajac takich samych temperatur jak obciazajac system takimi programami wiec sie nie przejmuj pozatym to tylko laptop nie normalny komp z rozbudowanym osobnym chlodzeniem dla cpu i gpu jak na 4-o letni sprzet to i tak ma dobre temp. co do pasty zawsze mozesz dac nowa po uprzednim dokladnym wyczyszczeniu starej ja w 2 lapkach tak robilem bo sie restartowaly i podczas przegladania netu mialy juz kolo 80-90C  po zmianie pasty  temp spadly o okolo 10 stopni

Link to post
Share on other sites

Już kupiłem, za późno  :/ ale temp. w stresie spadły niemal o 10 stopni a to i tak dobrze...

Spoczynek: 48

Obciążenie OCCTP: 73,4  :banan:

Temperatury w porządku. Pasta musi się jeszcze wygrzać także o efekt nie musisz się martwić. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...