Skocz do zawartości

ASUS N61VN JX013X - wycena używanego laptopa


Recommended Posts

witajcie,
będę sprzedawał swojego Asusa ze stopki, recka i full spec tutaj --> http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asus-N61Vn.22808.0.html
możecie podpowiedzieć ile mogę za niego realnie dostać na rynku wtórnym?
Kupiłem go 12.02.2010 i w zasadzie służy mi cały czas bezproblemowo po dziś dzień.

Wady:
bateria trzyma tylko ze 30 min,
lekko pościerane kanty (jest taka dziwna przezroczysta powłoka na obudowie)
możliwe jakieś bad sectory, choć nie każdy program wykrywa więc nie wiem któremu zaufać :/ (przy okazji może podpowiecie dobre narzędzie do sprawdzenia dysku?)

Był też na naprawie gwarancyjnej w Q4 2012 z tytułu pękniętego prawego zawiasu, przy okazji została wyczyszczona matryca, bo dostały się pod plexe ochronna pyłki, które na początku myślałem że to bad pixele ;D Wymieniono wtedy również napęd optyczny, ponieważ poprzedni średnio radził sobie z odczytem wypalonych przez niego płyt.

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Odpalasz hd tune wchodzisz w zakładkę health. Jeżeli coś jest nie tak to ten parametr wyświetli ci się na żółto.

Później przechodzisz w zakładkę error scan i tak klikasz start z odznaczoną opcją quick scan to jest szybki i strasznie niedokładny scan.

Pamiętaj ten scan może się dość długo robic. zrób screena i daj na forum jak chcesz.

jak zobaczysz czerwone kwadraciki to znaczy że to jest bad pixel

zielone-  wszystko jest dobrze.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...