Skocz do zawartości

Samsung HT-THX22 nie działajj


Recommended Posts

Witam

Chciałem zaaktualizować software, i wszystki przebiegło pomyślnie czyli tak jak w instrukcji, ale po ponownym uruchomieniu dvd nie chce czytać płyty na wyświetlaczu jest cały czas loading, a telewizor pokazuje ze jest brak sygnału, jak chcę otworzyć cd rom żeby wyciągnąć płytę to wyskakuje tylko open na wyświetlaczu i powinien się normalnie otworzyć, ale się nie otwiera tylko po minucie wraca spowrotem loading, przez USB z pendriva też nic nie mogę włączyć.

Link to post
Share on other sites

up kolejny przypadek i tylko samsung,to samo miałem w nagrywarce sajszunga i nic z tym nie zrobisz dostał zwiechy i tylko w serwisie go zrobią chyba że ci się uda jakimś sposobem.Spróbuj wyciągnąć kabel z gniazdka i ponownie go włóż.  

Link to post
Share on other sites

Czasem tak bywa w przypadku aktualizacji. Jeśli jest możliwość to zresetuj wszystko do ustawień fabrycznych, w Samsungach często jest to przycisk "exit" w pilocie wciśnięty przez parę sekund przy włączonym sprzęcie lub kombinacja z wyłączonym sprzętem i przytrzymanym przyciskiem stop na panelu urządzenia przez bodaj 5 sekund, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ostatecznie rozmowa z technikiem z serwisu Samsunga i ewentualna naprawa.

Link to post
Share on other sites

Zadzwoń lub napisz do serwisu i się zapytaj co i jak, jeśli resetowanie nic nie daje. Ciężko jest raczej stwierdzić co się dokładnie zepsuło w bebechach po aktualizacji jeśli urządzenie kompletnie umarło aczkolwiek jeśli padła płyta główna to napewno nie będzie to tania naprawa pogwarancyjna.

Link to post
Share on other sites

Próbowałęm resetować róznymi sposobami i nic, ile taka naprawa może kosztować w serwisie samsunga?

Mogę się mylić ale jest to wina raczej oprogramowania (jak ja miałem) serwis przywróci ją do starej wersji lub na twoje żądanie zaktualizuje do najnowszej poprawnie.

Jakie koszta ? ciężko stwierdzić - ogólnie serwisy to zdziercy,dowiedz się.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...