Skocz do zawartości

Myszka i podkładka do 100 zł


Recommended Posts

Witam!

 

Zakupiłem nowy sprzęt i potrzebuję jeszcze nieco lepszej myszki niż Msonic z Makro za 10zł (choć nie narzekam i służy mi bardzo długo, to na nowym biurku zacina się, a potrzebuję precyzji w programie którego używam)

 

W związku z powyższym poszukuję zestawu myszka + podkładka (oczywiście nie muszą występować jako zestaw) do 100 zł.

 

Trochę o mnie:

 

- do tej pory pracuję ciągle na 1000 DPI

- używam optyka, ale może laserowa będzie lepsza? sam już nie wiem i zdaję się na was

- cena do 100 zł tak jak pisałem wyżej

- mysz trzymam prawą ręką, raczej palcami, bez opierania na niej reszty dłoni, ale to pewnie wynika z tego że jest dość mała (co nie znaczy że jest mi tak niewygodnie)

- co do producenta nie mam żadnych konkretnych wymagań

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Osobiście od jakiegoś 1,5 roku używam A4Tech OPTO F4 V-Track Gaming Black USB. I Szczerzę mogę polecić.

Rozdzielczość od 125 do 3000 DPI, no i muszę przyznać, że jest precyzyjna jak na swoją cenę (~70 zł). Profilowana pod prawą rękę. Kabel w oplocie (1,8m) No i po całym czasie używania nigdy nie było żadnych problemów ;) A jeśli chciałbyś się zmieść w 30 zł to z podkładką nie poszalejesz :( Osobiście do swojej myszki używam takiej za 10 zł z Carrefoura z żelową (podpórką?) pod nadgarstek i śmiga bardzo okej ;)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, ciekawa pozycja.

 

Co do podkładki, to latami pracowałem bez podkładki, ostatnio zakupiłem nowe, drewniane biurko i jego powierzchnia nie jest idealnie gładka i podejrzewam, że przez to te zacięcia, dlatego dopisałem tutaj podkładkę, ale to nie musi być jakaś pro podkładka dla zapalonych gamerów bo poza FIFĄ i kilkoma strzelankami od czasu do czasu żaden ze mnie gamer.


Wątek do zamknięcia, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...