Skocz do zawartości

Komputer do 3500 zł pod gry


Recommended Posts

Zastosowanie komputera : Tylko i wyłącznie gry.

Maksymalna kwota :  3500 zł

Których części potrzebuję : Sam komputer

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie jestem już aktualny na tematy komputera i nie wiem, co lepiej kupić. Czy coś pod podkręcanie, czy lepiej nie. 

Rozdzielczość mojego monitora : 24 cale 1920x1080

Specjalne wymagania : Bez systemu, bez dysku.

Części z poprzedniego komputera : Brak

Własna propozycja zestawu : Jak mówiłem, nie wiem co i jak i czekam na wasze propozycje. Oczywiście, jeżeli opłaca się podkręcać - proszę o zestaw do podkręcania, lecz jeżeli lepiej pod gry nie podkręcać, to... No liczę na waszą pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Generalnie warto podkręcać :)

 

W okolicach Twojego budżetu można złożyć wydajny zestaw z mozliwością OC: http://www.morele.net/inventory/info/reSGX/ - 3565,02zł

 

W zestawie procesor z odblokowanym mnożnikiem, chłodzenie, wydajna GTX770, dobrze wentylowana obudowa z 4 wentylatorami, a także zasilacz na bazie Seasonica z 5-letnią gwarancją.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie chcesz podkręcać to wydajność zestawu można podgonić poprzez mocniejszą kartę graficzną.

 

Liteon iHAS122 SATA (black)

Zalman Z3 Plus (b/z)

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 630W

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Gigabyte Radeon R9 290 OC 4GB DDR5 512bit (1040/5000)

Intel Core i5-4570 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

MSI B85-G43 /intel B85, LGA 1150/

 

3490 zł + kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + dostawa

 

- procesor z zablokowanym mnożnikiem, ewentualne jego OC jedynie poprzez podniesienie mnożników TB

- płyta w pełnym ATX, chłodzona sekcja zasilania, komplet wyjść audio na panelu I/O

- modularny zasilacz z 588W na +12V będzie tutaj ogromnym zapasem

- obudowa z 4 wentylatorami, regulatorem obrotów, filtrami oraz USB 3.0

- bardzo wydajna karta graficzna R9 290 z chłodzeniem Windforce X3. Model ten to bezpośredni konkurent GTX 780 przy czym kosztuje 200 zł mniej http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R9_290/26.html

 

Jeżeli chcesz to dołóż kilka groszy do chłodzenia na CPU - Xigmatek Gaia SD1283

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...