Skocz do zawartości

Nowe sluchawki - wielki problem...


Recommended Posts

Witam, przyszly do mnie wczoraj sluchawki a-jays two, po rozpakowaniu i wsadzeniu do ucha wrecz zaszkowaly mnie lecz absolutnie nie pozytywnie. Brzmia jak drewno, dzwiek jest przytlumiony lecz srednica i wysokie graja dosc dobrze

Co zuca sie w uszy to kompletny brak bassu, brak w ogole pasma <500hz, nie da sie tego podbic EQ bo membrany zaczynaja trzeszczec, nic nie pomaga, gumki dobrze dopasowane, sprawdzane na roznych zrodlach dzwieku. Sluchawki graja jak za 10 zl z kiosku. ep630 ktore mialem wczesnien brzmia jak by mialy osobny subwoofer, a te brzmia jak zgniatany karton. chodzily juz 15h, zero poprawy. Jestem lekko zalamany, ludzie pisza ze to piekne sluchawki z poterznym bassem a ja nie mam go w ogole. Czy to uszkodzone sluchawki? zglaszac na reklamacje? Przepraszam za brak polskich znakow.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie miałem do czynienia z tymi słuchawkami, ale generalnie od znajomych który je kupili nie słyszałem zbyt pochlebnych opinii o tym modelu, generalnie podkreślają że dźwięk z nich jest dość jasny, co by tłumaczyło twoje odczucia.
Oczywiście jak to w przypadku dynamików dobre wygrzanie ma spore znaczenie, np. kiedyś kupiłem Philipsy SHE 9700 i na początku miały bardzo skąpy, chudy i jasny ale jednak strawny bas. Jednak po przebiegu kilkuset godzin brzmienie zmieniło się diametralnie i bas zaczął dominować nad resztą dźwięku, wręcz zakrywać całe pasmo, przechodząc bardzo często w kompletnie niekontrolowane pochody - i tu się zakończyła moja przygoda z nimi.

Edytowane przez randallandhopkirk
Link to post
Share on other sites

jack nie jest uszkodzony, rozne przejsciowki tez nie pomagaja. to nie pierwsza moja para doków i wiem ze wygrzewanie za jakis czas troche pomoze, ale dzwiek zmienia sie tylko troche, nie mam ochoty czekac kilkaset godzin az moze cos sie cudownie naprawi. Tego dzwieku po prostu nie da sie sluchac, strasznie kaleczy uszy. Na necie sa setki glosow ze sluchawki graja wysmienicie i maja mega potezny bass od razu po kupieniu, znalalem nawet osobe ktora kupila je 2 lata temu i mowila ze graly znakomicie od samego poczatku wiec jak mam rozumiec, zglaszam reklamacje tak?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...