Skocz do zawartości

Laptop biurowo-multimedialny (do 3300 zł) - po I trwały


Recommended Posts

Witam,
przez ostanie 6 lat byłem użytkownikiem Thinkpada R61, niestety dokonał żywota .
Teraz chciałbym nabyć laptopa, który będzie równie wytrzymały. Wyłoniłem dwa modele ale zacznę od moich wymagań:
-matowa matryca - obowiązkowo (odlaskowej nie przeżyję )
-przekątna ekranu - raczej 17,3 cala (przy "dobrej" ofercie 15,6 też może być)
-dysk twardy - tylko SSD (120 gb będzie wystarczający) - jeśli laptop bez SSD to przekładka - cena max około 2900 zł - mile widziane coś z mSata
-procesor - Core i3/i5 (najlepiej IV generacji)
-fajnie by było jakby był Windows 8/8.1 x64
Komputer będzie używany do prac biurowych, przeglądania neta, czasem film, czasem niewymagający gra pokroju Fifa/PES czasem bardziej wymagająca (generalnie gram od święta).
Górna granica ceny:
-2900 (bez SSD)
-3300 (z SSD)

 

 

Do tej pory wyłoniłem następujące kompy:
-HP ProBook 470 i5-4200 / i3 z SSD http://mobilq.pl/index.php?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=probook+470&submit_search=

-Toshiba Satellite Pro L70 http://www.agito.pl/laptop-toshiba-satellite-l70-a-137-2251-918800.html?transparent=addToBasket&addToBasket=463117&basketContext=918800&bcpid=918800

 

 

Najbardziej skłaniam się ku HP ProBook 470 ale usłyszałem troche złych opinii o lapkach HP. Jakie są Wasze doświadczenie w tej dziedzinie? Kto produkuje najtwardsze lapki ?

Co sądzicie o pakietach przedłużających gwarancję (chciałbym taki nabyć i przedłużyć gwarancję o 1-2 lat - ale to już poza cenę laptopa), zarówno firmowych typu HP CarePack i serwisów niezależnych ?

Z góry dziękuję za pomoc

 

Link to post
Share on other sites

hp robi słabe budżetówki ale serie biznesowe probook i elitebook ma niezłe akurat i to nawet bardzo

ten probook to akurat najniższa klasa sprzetu "biznesowego" ale jest całkiem całkiem

"twardsze" sa probooi z serii 6 a potem są elitebooki

 

probook 470 to jedyny biznesowy lapek w 17"

probookó 6 seri nie dostaniesz tak tanio

jak gwarancja to najlepiej hp care pack dokupowac.

 

W tej cenie dell vostro 3560 z i3 ivy bridge

Także seria biznesowa. aluminiowa obudowa. 3 lata gwarancji nbd .( czyli serwisant przyjezdza do ciebei w ciągu roboczo dnia)

Care pack zwykły jest tani ale care pack on-site już jest drogi .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...