Skocz do zawartości

W poszukiwaniu dobrych słuchawek i myszki


Recommended Posts

Ok więc - szukam dobrych słuchawek w których można zarówno posłuchać muzyki jak i pograć. Słuchawki MUSZĄ MIEĆ WBUDOWANY MIKROFON. Zależy mi tez na komforcie użytkowania ponieważ spędzam dużo czasu używając headseta. Dwa dodatkowe warunki - nie chcę wydać więcej niż 200 zł i produkt ma być dostępny w ofercie komputronika.

 

co myślicie o http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... aming.html ??

 

 

Druga sprawa - dobra myszka dla gracza. Przez długi czas miałem zamiar kupić Razer DeathAdder. Czy jest lepszy wybór? Mysz ma być trwała i przewodowa.

Link to post
Share on other sites

A ile masz kasy na gryzonia?

Polecam Gigabyte M8000X, ale w ofercie KT chyba go nie ma. Deathaddera rowniez polecam :)

A co do sluchawek z mikro to nie wiem. Ja tam gram na CALach i zwyklym mikrofonie z tesco i nikt nie narzeka na jakosc :)

 

Edit:

Moglbys czasem na chwile wpasc do Karczmy pogadac :D

Link to post
Share on other sites

co myślicie o http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... aming.html ??

 

 

Druga sprawa - dobra myszka dla gracza. Przez długi czas miałem zamiar kupić Razer DeathAdder. Czy jest lepszy wybór? Mysz ma być trwała i przewodowa.

Odradzam te słuchawki - w sumie niedrogie, ale mają stosunkowo słaby bas, a muzyka brzmi na nich jakoś tak sztucznie (sam miałem), teraz przesiadłem się na Creative Headset HS-980 Fatal1ty Professional Gaming MK II http://www.komputronik.pl/index.php/sea ... ategory/1/ - cena sporo wyższa 170pln, ale uważam, że wart. Są wygodniejsze, bas jest bardziej mięsisty i odczuwa się obecność większej gamy dźwięków niż w poprzednim modelu, a mikrofon jest rewelacyjny (zarówno dźwięk jak i wykonanie pałąka.) Być może są lepsze słuchawki w tej cenie z innych firm, ale nie miałem z nimi nigdy do czynienia więc się nie wypowiadam.

 

Co do myszki Razer DeathAdder to wspaniały wybór - w tej cenie nie znajdziesz na rynku chyba nic lepszego (mam wersję z sensorem optycznym) - idealne wykonanie (choć niektórzy zarzucają jej szybkie brudzenie, ja nic takiego nie zauważam - może kwestia higieny :) ), super trzyma się w ręku, jest wystarczająco czuła i "nie gubi" się na podkładce - POLECAM

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o myszkę to ja polecę mojego gryzonia czyli Logitecha G9 - mysz ma dobry sensor, świetne sterowniki, zmienną wagę i bardzo dobrze leży w dłoni (jednak przed kupnem warto by ją pomacać). Ja moją kupiłem za 200 zł, więc mieści się w budżecie.

Link to post
Share on other sites

G9 świetnie mi pasuje do dłoni, grałem też pięknie i bajecznie ciekawego też ma scroll a

 

Co do słuchawek

Niby jakość dźwięku jest OK ale są za małe, przynajmniej na moje uszy i są też takie "bajeczne" czyli taka kolorowa sklejka plastiku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...