Skocz do zawartości

Słuchawki głównie do grania (~100zł)


Recommended Posts

Witam.

Budżet: w okolicach stówki, ew. mogę dołożyć te dwie dychy

Czego potrzebujesz?: słuchawki nauszne z mikrofonem

Przeznaczenie: głównie gry, czasem muzyka

Źródło: zintegrowana karta dźwiękowa
Oczekiwania: nie jestem zbyt wymagający, liczę na lepszą jakość dźwięku w przypadku muzyki (obecnie mam rozpadające się Natec Bear, nowe mogłyby być trochę głośniejsze i mieć lepszy dźwięk).
 

Ewentualnie:

Muzyka: głównie typy podchodzące pod electro i wszystko co wpada w ucho :)

 

W sprawie moich oczekiwań - moje obecne słuchawki zostały kupione za ok 35zł, teraz chciałbym lepszą jakość dźwięku (porównując ceny to będą lata świetlne :D ). Audiofilem nie jestem, ale te Natec mają trochę za słaby dźwięk przy muzyce. Wiadomo liczę też że będą wytrzymalsze etc...

 

Już znalazłem pierwszych kandydatów jak na moje gusta, są to Steelseries Spectrum 4XB / 5XB. Czy są warte uwagi? Jedynym minusem to długość kabla (1m). Jeśli dokupiłbym jakiś sensowny przedłużacz (  http://allegro.pl/przedluzacz-do-sluchawek-typu-mini-jack-3-5mm-sony-i3836567071.html  ) to nie traciłbym na jakości dźwięku?

 

Znalazłem także dość tanio Steelseries Siberia V2 (  http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-4-kolory-i3858908963.html  ). Czy to jest po prostu błąd, czy to są może V1 (zobaczcie, że są przysyłane bez oryginalnego opakowania producenta + cena V1)? I czy te V1 są też warte uwagi? Bo i taki model bym zakupił, podobają mi się z wyglądu i mają fajny chowany mikrofon. Tylko czy warto (czy spełnią moje oczekiwania), macie jeszcze jakiś kandydatów o podobnym wyglądzie, parametrach i cenie (pomijam wszystkie Superluxy bo są po prostu brzydkie :P )

 

Link to post
Share on other sites

W życiu nikt Ci nie sprzeda siberie v2 w takiej cenie. Była juz mowa na tym forum o badziewnych podróbach   takich jak w twoim linku.

Moge podpowiedziec ze :

Natec Genesis hx 55 są fajne, głosne ale na USb i po jakims czasie zaczynaja bolec uszy(troche niewygodne)

Jedyne co moge polecić to Creative Fatality w cenie  ok. 100zł , bardzo dobra jakosc dzwieku i są wygodne

Jednym Słowem powinny byc dla Cb idealne

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba ktoś mnie nie zrozumiał... Chce słuchawki do grania, muzyka sporadycznie, jak to gracz na komputerze... Jeśli chodzi o muzykę np. w autobusie to mam w miarę spoko słuchawki dokanałowe Samsunga, które mi wystarczają w tej kwestii.

 

Jeszcze jakieś propozycje słuchawek DLA GRACZY, z MIKROFONEM? Ew. pomyślę nad Fatal1ty, mój kumpel takie będzie kupował to sobie obejrzę je.

 

@tytek179 -  A co powiesz o Genesisach HX 66? Przypadkowo natrafiłem na nie podczas szukania HX55. Te pierwsze są o wiele ładniejsze i mają fajniejszy pilocik  :)  Oba Genesisy mają osobną kartę dźwiękową -  czy takowa jest lepsza od integry? Czy np. będzie lepsza w grach (dzięki 7.1) a będzie crapem w innych zastosowaniach? Bo bardzo spodobały mi się te HX66 (jako nieliczne), bo przypominają mi trochę Thermaltake eSports Shock (które były dla mnie bóstwem i zbawieniem, ale ciut za drogie) :). A na te 2 dyszki dołożę :D

Edytowane przez yozone
Link to post
Share on other sites

Natec Genesis jak dla mnie to dobra marka bo posiadam hx-55 i hx-66  .Jesli chodzi o dzwiek  w grach to  spełniaja swoje zadanie, np. w cs go; cs1.6 itp  Ten pilocik to bardzo fajna sprawa  bo nie trzeba zrzucac do pulpitu zeby zciszyc dzwiek . Jeśli nie masz odstajacych uszów  to bedą wygodne. Moim zdaniem lepsza jakosc od integry. W tej cenie to dobry wybór

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Okay, dzięki za propozycje. Będę rozważał między Edifierami i Natecami, zależy ile kaski mi za złamany palec wpadnie :D

 

EDIT: Zapomniałem się zapytać, jak z pozycjonowaniem w tych Edifierach? Czy jest to zwykłe stereo i w wiekszościach przypadków starcza?

Edytowane przez yozone
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...