Skocz do zawartości

Minimalna szerokość obudowy dla RAIJINTEK EreBoss.


Recommended Posts

Witam

 

Czy orientuje się ktoś jakiej szerokości powinna być obudowa by zmieścić chłodzenie RAIJINTEK EreBoss? Nie chciałbym przy montażu zorientować się, że nie mogę domknąć budy ;].

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Carbide Series 200R jeszcze może gdzieś wcisnę ;], Fractal chwilowo poza moim zasięgiem :D. Czyli chłodzenie by weszło do tych 3 obudów?  Dodatkowo widziałem kilka modeli tak jak Fractal o szerokości 20 cm i trochę się boję, czy to nie za mało? Szczególnie, że wentylator na tym EreBossie wystaje trochę ponad radiator i w końcu nie wiem, jaką to ma wszystko wysokość  :D.

Edytowane przez roneth
Link to post
Share on other sites

Wiem, że Macho jest dobre i zastanawiałem się nad nim, wolałbym jednak gdzieś wcisnąć tego Erebossa :D. Zalman też zacny, ale chwilowo patrzę jak tu złożyć coś po kosztach, dlatego wolałbym zbytnio nie szaleć z cenami :D.

Link to post
Share on other sites

To napisałem Ci, że jakbyś się zdecydował na obudowę Zalman Z3 Plus to ten Ereboss powinien wejść na styk.

 

DO Antec One na pewno nie wejdzie, a tamten Cooler Master jest kiepsko wentylowany - nie nada się do OC.

Edytowane przez gregotsw
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Według strony Raijintek'a ten Ereboss ma 160mm wysokości.(link) Według recenzji (link) Zalman Z3 Plus ma ok. 162mm miejsca....

 

W teorii, jeśli to wszystko jest prawdą powinno wejść - tylko jak jest w praktyce to powie Ci tylko ktoś kto miał styczność i z chłodzeniem i z budą.

 

 

Czytam komentarze:

http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-raijintek-ereboss-0p105250-602806/

 

Podobno do Gladiusa X80 wchodzi na styk, a ten ma 170mm na chłodzenie CPU... Jednak przy obniżeniu wentylatora - wchodzi także do Gladiusa M40 - który ma tylko 157mm na chłodzenie.

 

 

Wygląda na to, że w Zalman Z3 Plus wentylator może trochę wadzić - jednak jest on mocowany na gumowych zapinkach, które można przesunąć kilka mm w dół - wtedy powinno być OK.

Edytowane przez gregotsw
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...