Skocz do zawartości

intel seria 530 180gb vus 335 240gb (prościej)


Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW, REDAKCJE ORAZ EKSPERTÓW  

 

chce kupić dysk ssd do max 700 w formie box lub bez box lecz dodatkowo dokupić przejściówka na 3,5 do montażu bez śrubowego

zakupu planuje dokonać  w graniach 24-25 stycznia (wypłata)

 

dysk będzie przeznaczony jako partycja systemowa oraz do gier.

 

sporo się naczytałem na ten temat już i wiem ze plextor-y są dobre polecane;)

jednak sporo naczytałem się też na temat ze dyski intel ssd 330 oraz 520 są najbardziej niezawodne mają najlepsze żywotności  a dyski intel 335 oraz 530 są wykonane w niższym procesie technologicznym jednak są z odpowiednimi dodatkami które sprawiają ze ich żywotność jest równie dobra

artykuł na ten temat aby sie nie rozpisać

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-ssd-335-240-gb-dysk-premiera-cena-specyfikacja.html

  :)

plus oprogramowanie dla kontrolera zostało napisane od nowa.

zatem moje pytanie ponieważ średnio się znam lub też nie jestem pewny czy dobrze wszystko zrozumiałem?

PYTANIE 1.

czy w praktyce intel 335 od 530 różnią się:

ceną

czasem gwarancji

oraz w praktyce intel 530 jest szybszy od 335 ?(tego tylko nie jestem pewien )

to co znajdziemy jako dodatki w opakowaniu.

 

PYTANIE 2.

czy dłużnej podziała intel 335 na 240 czy 530 na 180 niby 530 dłuższy czas gwarancji z drugiej strony więcej miejsca o 60 gigu to sporo biorąc pod uwagę  ilość cykli zapisu.

 

 

 

PYTANIE 3.

który z tych ssd bardziej polecacie ? . jeśli faktycznie szybsza jest seria 530 lub też ma lepszą  żywotność w praktyce lub też składa się z lepszych materiałów  to raczej skłaniam się ku niej a jeśli nie to kusi większa pojemność.

 

 

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje 

Edytowane przez ssdintel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...