Skocz do zawartości

Zasilacz 550w ok. 300 zł.


Recommended Posts

Witam.

Mój corsair cx600 właśnie dokonuje swojego żywota i potrzebny mi nowy zasilacz, będzie on musiał uciągnąć Phenoma 955 @ 4.0 GHz i GTX 560Ti hawk (w przyszłości mam nadzieję, że coś lepszego).

Moje wymagania:

-dostępny na agito, w razie problemów mam po drodze na uczelnie ich punkt odbioru.

-fajnie jakby był modularny

 

Narazie wpadł mi w oko Corsair CS550M, ma certyfikat 80+ gold a agito daje na niego 5 lat gwarancji, niestety jest to chyba dość nowa seria i nie znalazłem żadnych opini na jego temat.  Jest to doby wybór czy w tych pieniądzach mogę mieć coś lepszego?

Link to post
Share on other sites

Właśnie widziałem że często go tutaj polecacie ale nie ma go na agito, gdybym miał pewność że wszystko będzie w porządku to bym brał ale zawsze może mi się trafić jakiś piszczący egzemplarz i wtedy musze się bawić z kurierem, kolejne koszta itd. a jak wezmę z agito to im podrzucę po drodze i z głowy. Ten korsarz będzie dużo gorszy?

Link to post
Share on other sites

Za 267zł masz Corsair CX modularny, 80+Bronze, 600W

Za 282zł Aerocool Templarius Imperator 650wat, 80+Bronze, duży 130mm wentylator.

 

//W tej cenie można wybrać lepiej, więc nie polecaj byle czego.

//sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Do 300 zł. lepszego zasilacza od podanych wyżej nie znajdziesz (w Agito i Komputroniku). Ja sugeruję jednak dopłatę do FD Tesla R2 500W - www.komputronik.pl/product/176007/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Fractal_Design_Tesla_R2_500W_80_Plus_Gold.html

 

W Salurionie masz ją za 300 zł.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zasilacz jednak działa dobrze, wygląda na to że za mocno upchnąłem kable za plytą, któryś kabel był za bardzo naciągnięty i coś nie kontaktowało. Póki co działa dobrze, przepraszam za kłopot, dam wszystkim +, a o radach będę pamiętał przy ewentualnej wymianie. Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...