Skocz do zawartości

Internet bezprzewodowy LTE w Play- czy warto?


Recommended Posts

Kończy mi się umowa z T-mobile i jestem z nich bardzo niezadowolony. Za 60zł miesięcznie mam 14 GB transferu, a mimo że transfery miały sięgać 21 mb/s (w Olsztynie tak łapie) a sięgają max 11 mb/s poza godzinami szczytu na Warszawskim Ursynowie, to jakiś żart.

W Play za tę samą cenę miałbym 18gb transferu, szybkosć podobno LTE i modem za dopłatą 80zł.

 

Ma ktoś LTE w Play? Jak wrażenia?

Link to post
Share on other sites

Ta , teraz to oni wszyscy cffani, podają prędkość DO X Mbps, bez gwarantowanej prędkości minimalnej. Możesz próbować, chociaż na mobilnym necie, jaki by nie był, cudów na kiju się nie radzę spodziewać.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

takie transfery to bajka. plus też się reklamuje że ma nawet 150 Mbps a ludzie mają max 20  :))

To czemu ja miałem 30 - 70 Mb/s ? ...

 

Od siebie polecę LTE z Plus-a. Najlepiej pakiet za 70 zł: 25/30 GB z pełną prędkością LTE + i tak bardzo fajna prędkość po jego wykorzystaniu - 20 Mb/s.

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wygrywa stacjonarka. Za 70zl będę miał 120Mb/s bez ograniczeń ściągniętych danych (a przy lte ograniczenie jest w regulaminie, ze gdy zbyt duże bedzie wykorzystanie danych to transfery operator ograniczy.). Pingi bardzo ładne, nie powiem. Ja na obecnym blueconnecie miałem najszybsze 60.

Up: nawet na terenie Warszawy nie wszędzie jest zasięg lte.

Edytowane przez HiszpańskiInkwizytor
Link to post
Share on other sites

Planuję wziąć od UPC. Nie za bardzo się orientuję w temacie dostawców, ale podobno Netia i Vectra odwala jakieś jaja, a UPC do tego daje gwarantowaną prędkość minimalną. Oczywiście wybiorę UPC, jesli w wynajmowanym mieszkaniu nie będzie już jakiegoś internetu.

Link to post
Share on other sites

Manzano Play walczy ceną bo ich LTE to mit podobnie jak T-Mobile i orange. W plusie LTE masz nawet w podwarszawskich wioskach...

O co ci chodiz?? Mam LTE bez limitu na zawsze i chula cąłkiem przyzwoicie 25-30Mb/s zasięg 4-5 kresek (-75 do -63dB) w Plusie testowałem 7 dni to miałęm 1-2 kreski i cały czas powyżej -105dB i transfer nie przekraczał 10Mb/s, a wziąłem to za 89 z groszami czyli bez ograniczenia prędkości. Może powinno być w PLAY-u 50-60Mb/s, ale to i tka mam 5-6 szybciej niż w neostradzie (neostrada 5-6Mb).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...