Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do gtx470


Recommended Posts

Ile masz do wydania?

Jeśli konfiguracja z GeForcem(bezsens) - OCZ MXS 600w/Corsair VX550w

Jeśli z Radeonem - OCZ MXS 600w/ Corsair CX400w / Corsair VX550w

 

I masa innych. Napisz ile chciałbyś przeznaczyć pieniędzy na ten cel.

Link to post
Share on other sites

Ile masz do wydania?

Jeśli konfiguracja z GeForcem(bezsens) - OCZ MXS 600w/Corsair VX550w

Jeśli z Radeonem - OCZ MXS 600w/ Corsair CX400w / Corsair VX550w

 

I masa innych. Napisz ile chciałbyś przeznaczyć pieniędzy na ten cel.

Konfig z ati jest pozbawiony sensu - słaba karta, poza tym to ati więc ani PhysX ani 3d - żenada.

Kup Tagana 600W - styknie z zapasem.

Wyczaisz na allegro za 250 zeta nieużywany nawet z gwarą - tak jak ja wyczaiłem.

Link to post
Share on other sites

Ile masz do wydania?

Jeśli konfiguracja z GeForcem(bezsens) - OCZ MXS 600w/Corsair VX550w

Jeśli z Radeonem - OCZ MXS 600w/ Corsair CX400w / Corsair VX550w

 

I masa innych. Napisz ile chciałbyś przeznaczyć pieniędzy na ten cel.

Konfig z ati jest pozbawiony sensu - słaba karta, poza tym to ati więc ani PhysX ani 3d - żenada.

Kup Tagana 600W - styknie z zapasem.

Wyczaisz na allegro za 250 zeta nieużywany nawet z gwarą - tak jak ja wyczaiłem.

poczytaj trochę testów różnice w grach miedzy jedna a druga karta sa minimalne do tego radeon będzie cichszy chłodniejszy i mniej prądu będzie wsuwał.
Link to post
Share on other sites

Ile masz do wydania?

Jeśli konfiguracja z GeForcem(bezsens) - OCZ MXS 600w/Corsair VX550w

Jeśli z Radeonem - OCZ MXS 600w/ Corsair CX400w / Corsair VX550w

 

I masa innych. Napisz ile chciałbyś przeznaczyć pieniędzy na ten cel.

Konfig z ati jest pozbawiony sensu - słaba karta, poza tym to ati więc ani PhysX ani 3d - żenada.

Kup Tagana 600W - styknie z zapasem.

Wyczaisz na allegro za 250 zeta nieużywany nawet z gwarą - tak jak ja wyczaiłem.

poczytaj trochę testów różnice w grach miedzy jedna a druga karta sa minimalne do tego radeon będzie cichszy chłodniejszy i mniej prądu będzie wsuwał.

No, poczytaj sobie testy a dowiesz się, że skoro różnice wydajnościowe są niewielkie to tym bardziej lepiej brać nV z racji tego, czego nie ma ati - PhysX, działające 3d, działające sterowniki.

Chyba, że autor lubi instalować przed każdą nową grą patcha czy tam hotfixa, czy jakkolwiek żałośnie ati nazywa te swoje plastry na sterowniki by się to wszystko trzymało kupy i jako tako działało.

 

 

nick - często są takie okazje a co Tagan to Tagan.

Link to post
Share on other sites

No, poczytaj sobie testy a dowiesz się, że skoro różnice wydajnościowe są niewielkie to tym bardziej lepiej brać nV z racji tego, czego nie ma ati - PhysX, działające 3d, działające sterowniki.

Chyba, że autor lubi instalować przed każdą nową grą patcha czy tam hotfixa, czy jakkolwiek żałośnie ati nazywa te swoje plastry na sterowniki by się to wszystko trzymało kupy i jako tako działało.

chopie ktoś Ci nagadał głupot albo sam je wymyśliłeś[druga opcja gorsza...], physix to pic na wodę. działające 3d ? no tak zapomniałem ze ATi wróciło do czasów gdy były osobne karty do 2d i 3d ...

sterowniki , tutaj obie firmy nawalają wiec tez bzdura.

zresztą nie wiem po co daje sie wciągnąć w taka dyskusje, sadzać po twoim tonie wypowiedzi prawdopodobnie Cie nie przekonam albo co gorsza jesteś zwykłym napinaczem forumowym.

Link to post
Share on other sites

No to mamy trzech matołków fanbojków na benchmark. Z całym szacunkiem dla ciebie, ale bajeczki niedopracowanych sterownikach ATI włóż sobie w d... Miałem ponad dwa i pół lata temu temu bardzo wydajną 8800 GTS i te stery nie były wcale lepszych od tych z ATI. Fakt, do idealnych sterowników daleka droga, ale wolę tę zmartwienie niż wymagający, gorący kotlet schabowy NV.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o moje zdanie - kup sobie tego OCZ'a Z-Series 550W ;)

W enermaxy nie ma co się pakowac imo, bo to sprzęt dla totalnych maniaków, a zwykły użytkownik nie odczuje różnicy.

 

@AjyzAliG Tyś jest Cyrix? :wariat::P

Link to post
Share on other sites

mnie nic nie niepokoi - w zyciu nie widzialem jescze by markowy zasilacz sie rozpieprzyl ewentualnie poprostu po latach przestaja dzialac - nikomu nigdy jeszcze zadne tetniennia niczego nie rozwalily

 

podaje prad jak nalezy znaczy sie jest dobry - za bardzo wnikasz jak na moje kiedys Ci sie to znudzi zapewne kiedy juz 100 razy uznasz ze zadne drobne czy mniej drobne tetnienia niczego nie zmieniaja a ile testow tyle i roznych wynikow

 

to ogolnie zdeko zenujace - 16/18 latkowie zaniepokojeni enermaxem czy doszukujacy sie fatalnych w skutkach skokow napiec rzedu 2-3% - zmieniajcie swiat ale nie badzcie przy tym bardziej do przodu niz ustawa przewiduje :wariat:

Link to post
Share on other sites

W czym moja wypowiedź była żenująca? :wariat:

Niepokoją mnie jedynie tętnienia ponieważ w zasilaczu za grube pieniądze wszystko powinno być w porządku, a jeśli coś wychodzi znacznie poza normy to jednak jest coś nie tak.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...