Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam kupiłem płytę na giełdzie model g31T-m2 v1.0 nie wiem jaki producent płyta działa ale zależy mi na tym ponieważ chciałbym wiedzieć czy obudowę SilentiumPC Gladius X80 Pure Black da się w 100% do niej podłączyć z tego co się orientuje to obudowa ma wejścia 2.0 i 3.0 usb płyta ma tylko 2.0 czy podepnę kable 3.0 do wejścia 2.0 w takim razie mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi druga prośba to pomoc w poszukiwaniu sterowników do tej plyty

Gdy komputer sie włacza jest logo fujtsu siemens


http://www.produkt-fotos.com/details.php?image_id=1230&sessionid=p9ku3dgpo1q3si1uqqi0koi312 tak wyglada

Link to post
Share on other sites

Witaj,

złącza wewnętrzne USB 2.0 i 3.0 są ze sobą niekompatybilne, wobec tego nie podłączysz portów USB 3.0 z obudowy do wyprowadzeń USB 2.0 na płycie, jeśli o to Ci chodzi.
Pod jaki system mają być te sterowniki?

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Adapter podłączasz tym szerszym końcem pod wyprowadzenie USB 3.0 w Gladiusie (szeroka niebieska końcówka) i węższym w wyprowadzenie USB  na płycie głównej.
Na razie nie udało mi się znaleźć sterowników dokładnie do tej płyty, ale znalazłem do bardzo podobnej (G31T-M):

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?detailid=812&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=16&LanID=0 .

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Chieftec do inna liga niż Logic. 450W Szef będzie chłodniejszy i stabilniejszy od Twojego zasilacza. Dla przykładu: mój (Ś.P już) Chieftec GPA-400S bez problemu ciągnął podkręconego na 4GHz Core i3 550 + GTS450 i był tylko ledwo ciepły.

Radziłbym zadać pytanie o zasilacz w odpowiednim dziale, tam się znajdzie ktoś się zna lepiej ode mnie w tej materii.

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...