Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy warto kupować Trittony AX PRO 5.1? Do PC. Mam zwykłą zintegrowaną kartę dżwiękową, i mogę wydać gdzieś do 500 złoty na najlepiej headset a Trittony wydają się fajne, czy ktoś kto zna się na temacie słuchawek może mi odpisać czy jest to dobry wybór kupować je czy może inne. A jeżeli ktoś ma może te słuchawki lub miał to czy są wygodne, solidne.

Link to post
Share on other sites

A jakie przy mojej zintegrowanej karcie dźwiękowej miałbym wybrać słuchawki. Wiem że tego jest mnóstwo w internecie ale zawsze lepiej dowiedzieć się od kogoś w prost, mój budżet to ok 450 złotych. Słuchawki szczególnie chciałbym do gier typu FPS, a i to muzyki mogły by być przy okazji, chodzi mi również żeby były wygodne a mikrofon to kwestia poboczna czyli może być ale nie musi

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

mają, ale słabą jak wszystkie takie wynalazki.

A więc tak Trittony na swojej karcie śmigają świetnie więc się nie wypowiadaj jeśli ich nie używałeś
Kolejna osoba bez doświadczenia. W FPS Trittony sprawdzą się świetnie. Pozycjonowanie bosko polecam.
Link to post
Share on other sites

:hahaha: Może i dobrze się sprawują, a jak kupisz słuchawki z prawdziwego zdarzenia, to pozycjonowanie będzie równie dobre, jeśli nie lepsze, a do tego będą świetne do muzyki. 

 

BTW adivxv5 to ekspert działu głośniki i słuchawki, więc chyba wie, co mówi  :>  

Link to post
Share on other sites
adivxv5, dnia 04 Sty 2014 - 17:09, napisał: mają, ale słabą jak wszystkie takie wynalazki. A więc tak Trittony na swojej karcie śmigają świetnie więc się nie wypowiadaj jeśli ich nie używałeś

najpierw posłuchaj sobie czegoś normalnego, później wypowiadaj się na forum. Do gier się nadają, ale co z tego jak znajdziemy dużo lepsze słuchawki

Albo jaki najlepszy zestaw słuchawki+karta dźwiękowa do 450 złotych?

napisz więcej o preferencjach.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ja miesiąc temu kupiłem jednak te słuchawki i muszę przyznać że sprawują się świetnie. I jakość wykonania i mikrofon, wygoda, dżwięk wszystko jest bardzo dobre i polecam je jak najbardziej szczególnie do gier bo wtedy wrażenia kiedy gramy np. w BF czy w CoD'a są świetne

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...